امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:06:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32687

تاریخ انتشار : 26/09/1395 - 14:35

امام‌جمعه جویبار:

حضور بیگانگان در منطقه چیزی جز تهدید امنیت برای کشورها نیست/ انگلیس حامی حقوق داعش در حلب است

امام‌جمعه شهرستان‌جویبار گفت: نخست وزیر بریتانیا در کشورهای خلیج فارس ادعای تأمین امنیت را کرده، در حالی که این کشور با آمریکا، صهیونیسم و کشورهای مرتجع عرب امنیت خاورمیانه و حتی جهان را به خطر انداختند.

حضور بیگانگان در منطقه چیزی جز تهدید امنیت برای کشورها نیست/ انگلیس حامی حقوق داعش در حلب است

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان‌جویبار گفت: اسلام دین دینا و آخرت است ومثل برخی ادیان و مذهب بر یک بعد زندگی تأکید نمی‌کند. 

وی آزادی حلب را پیروزی اسلام حقیقی بر مذاهب افراطی دانست و افزود: آزادی حلب تعیین‌کننده وضعیت سوریه است که به همت بسیجیان انقلابی ایران و گروه‌هایی مقاومت در ارتش سوریه و روسیه آزاد شد.

امام‌جمعه جویبار با انتقاد از رفتار کشور انگلیس در احضار سفرای ایران و روسیه گفت: انگلیس حمایت از داعش را بیشتر از حمایت حقوق مردم سوریه در حلب پیگیری می‌کند.

نادعلیزاده تصریح کرد: نخست وزیر بریتانیا در کشورهای حوزه خلیج فارس ادعای تأمین امنیت را کرده، در حالی که این کشور با آمریکا و صهیونیسم و کشورهای مرتجع عرب امنیت خاورمیانه و حتی جهان را به خطر انداختند.

وی گفت: آثار حضور بیگانگان در منطقه چیزی جز تهدید امنیت نیست.

خطیب نماز جمعه جویبار افزود: آن‌ها با ارسال اسلحه به عربستان سعودی  باعث کشتار جمعی مردم مظلوم یمن شده‌اند و حالا در بوغ کرنا می‌کنند که دیگر به عربستان سلاح نفروشند.

نادعلیزاده با بیان این‌که ثبات و امنیت ایران خار چشم دشمنان شده است گفت: اقتدار نیروهای بسیجی و سربازان گمنام امام زمان در نیروهای نظامی اجازه دست درازی به گروه‌هایی تروریستی داعش در کشور را نخواهد داد.

وی به افزایش بیکاران در جامعه اشاره کرد و افزود: مسئله بیکاری به یک بحران در کشور تبدیل شده و مسئولان و خیرین باید برای وضع چاره‌ای بیاندیشند.

 

دیدگاه شما در مورد : حضور بیگانگان در منطقه چیزی جز تهدید امنیت برای کشورها نیست/ انگلیس حامی حقوق داعش در حلب است

حضور بیگانگان در منطقه چیزی جز تهدید امنیت برای کشورها نیست/ انگلیس حامی حقوق داعش در حلب است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS