امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 02:27:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32682

تاریخ انتشار : 25/09/1395 - 07:35

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران در جویبار:

امنیت و اقتدار جمهوری‌اسلامی ایران مدیون شهدایی همچون علیزاده‌ها است/ مدافعان حرم‌ اهل‌بیت(ع) خواب را از چشمان تکفیری گرفتند

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران اظهار‌داشت: دشمن در جبهه‌های عراق و سوریه در استیصال کامل قرار دارد و درحال چنگ و دندان‌زدن است تا ازاین وضعیت بیرون بیاید ولی نمی‌تواند

امنیت و اقتدار جمهوری‌اسلامی ایران مدیون شهدایی همچون علیزاده‌ها است/ مدافعان حرم‌ اهل‌بیت(ع) خواب را از چشمان تکفیری گرفتند

به گزارش خبرنگار جویباران، سردار ایرج‌مسجدی در مراسم اولین سالگرد شهید مدافع‌حرم عباسعلی علیزاده گفت: شهیدعلیزاده یک مدیر، مجاهد، رزمنده‌ای شجاع و سربازگمنامی بود که مردم بعد از شهادت وی به ابعاد شخصیتی این شهید پی بردند.

وی‌افزود: شهید‌علیزاده در سال‌های جنگ‌تحمیلی در تمام نقاط جنگی حضور داشت و روح و جان خود را با عشق علاقه در مسیر اقتدار و عزت نظام فدا کرد.

مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران تصریح کرد: شهادت زیبنده و شایسته شهیدعلیزاده پاسدار رشید اسلام بود.

سردار مسجدی با بیان این‌که شهدا افتخارات این کشور هستند گفت: شهدا در دفاع از حرم‌های شریف و کوتاه کردن دست  دشمنان و تکفیری دست به اقدامات بزرگی زدند.

وی‌افزود: شهدایی امثال علیزاده با خون‌های خود در خارج از مرزهای ایران امنیت و اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران را به ارمغان آوردند.

مشاور عالی فرماندهی سپاه‌قدس یادآور شد: پیروزهایی که امروز مدافعان حرم در سوریه و عراق به دست آوردند به برکت خون شهدا، نصرت الهی و یاری ائمه معصومین بوده است.

سردار مسجدی به کار سخت رزمندگان در آزادسازی شهر موصل عراق اشاره و عنوان‌کرد: در این شهر نیروهای زیادی از داعشی و بعثی‌ها دراین منطقه حضور دارند اما با نصرت الهی پیروزی از آن ما است.

وی تصریح‌کرد: دشمن در جبهه‌های عراق و سوریه در استیصال کامل قرار دارد و درحال چنگ و دندان‌زدن است تا ازاین وضعیت بیرون بیاید ولی نمی‌تواند.  

مشاور عالی فرماندهی سپاه‌قدس خاطرنشان‌کرد: گروه‌های متعدد مقاومت اسلامی در عراق و سوریه به همراهی مدافعان حرم ایرانی خواب را از چشمان تکفیری‌ها گرفتند.

سردار مسجدی در پایان صهیونیست‌ها را از جمله حامیان اصلی تکفیرهای دانست و گفت: آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای مرتجع عربی با ارسال سلاح و کمک های مالی در حال آتش افروزی درمنطقه هستند.

دیدگاه شما در مورد : امنیت و اقتدار جمهوری‌اسلامی ایران مدیون شهدایی همچون علیزاده‌ها است/ مدافعان حرم‌ اهل‌بیت(ع) خواب را از چشمان تکفیری گرفتند

امنیت و اقتدار جمهوری‌اسلامی ایران مدیون شهدایی همچون علیزاده‌ها است/ مدافعان حرم‌ اهل‌بیت(ع) خواب را از چشمان تکفیری گرفتند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS