امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:05:17
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32680

تاریخ انتشار : 24/09/1395 - 15:08

گلایه معاون استاندار از مسئولان جویباری:

جویبار بدترین شهرستان در پیگیری کنترل و کاهش طلاق / پرهیز از فعالیت‌های جزیره‌ای در بحث طلاق

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران گفت: آمار طلاق در شهرستان جویبار بسیاربالا است و این شهرستان یکی از بدترین شهرستان‌های در بحث پیگیری این پدیده است.

جویبار بدترین شهرستان در پیگیری کنترل و کاهش طلاق / پرهیز از فعالیت‌های جزیره‌ای در بحث طلاق

به گزارش خبرنگار جویباران،على‌رضا یونسی در جلسه کارگروه کنترل و کاهش طلاق این شهرستان اظهار کرد: باید از ظرفیت مساجد به عنوان پایگاه مشاوره در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق استفاده کرد.

وی با گلایه از مسؤولین شهرستان جویبار در پیگیری پدیده کاهش طلاق عنوان کرد: آمار طلاق در شهرستان جویبار بسیاربالا است و این شهرستان یکی از بدترین شهرستان‌های در بحث پیگیری این پدیده است.

معاون سیاسی استاندار با بیان این‌که مسئولان شهرستان جویبار باید شهرستان را به چند منطقه تقسیم کنند گفت: باید افراد شاخص، برجسته و اثرگذار در آن منطقه شناسایی و با حضور روانشناسان و متخصصان به زوج‌هایی  که در معرض تهدید طلاق قرار دارند راهنمایی و مشورت دهند.

یونسی با اشاره به این‌که شهرستان جویبار باید از تجربه موفق سایر شهرستان‌ها و استان‌ها استفاده کند تصریح‌کرد: باید در شهرستان علل بروز طلاق شناسایی شود و با استفاده از الگوها و مدل‌های موفق در این زمینه شیوه کار را تغییر دهند.

وی به نقش خانواده در پیشگیری این پدیده شوم اشاره و عنوان کرد : پدر و مادر نقش بسیار مهمی در آگاه‌سازی و جلوگیری از طلاق فرزندان خود دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان این‌که مسؤولین دارای قدرت اجرایی هستند باید ازاین قدرت در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی قدم بردارند زیرا وظیفه مسؤولین خدمت به مردم است.

یونسی یادآور شد: اورژانس اجتماعی در شهرستان جویبار باید راه‌اندازی و بسیاری از پرونده‌های اجتماعی به این مرکز ارجاع داده شود.

وی با بیان این‌که باید از فعالیت‌های جزیره‌ای جلوگیری شود گفت: دستگاه‌های مختلف کارهای متعددی انجام می‌دهند اما خروجی مفیدی شاهد نیستیم فلذا باید همه دستگاه‌ها به صورت ید‌واحد کار کنند تا خروجی مثبتی داشته باشد.

دیدگاه شما در مورد : جویبار بدترین شهرستان در پیگیری کنترل و کاهش طلاق / پرهیز از فعالیت‌های جزیره‌ای در بحث طلاق

جویبار بدترین شهرستان در پیگیری کنترل و کاهش طلاق / پرهیز از فعالیت‌های جزیره‌ای در بحث طلاق

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS