امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 18:47:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32494

تاریخ انتشار : 16/09/1395 - 16:37

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار به مناسبت 16 آذر:

دانشجو نماد پویایی و حرکت در جامعه است/ 16 آذر نماد آزادگی و استکبارستیزی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: 16 آذر 1332 نماد آزادگی و استکبارستیزی و بی‌تردید قشر دانشجو نماد پویایی و حرکت در جامعه است.

دانشجو نماد پویایی و حرکت در جامعه است/ 16 آذر نماد آزادگی و استکبارستیزی

به گزارش خبرنگار جویباران، داریوش حمیدی در مراسم گرامی داشت روز دانشجوی در این دانشگاه گفت: بی‌تردید قشر دانشجو نماد پویایی و حرکت در جامعه است و استکبارستیزی و نفی ظلم همواره به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین درس‌های مکتب عاشورا برای دانشجویان سرمشق و الگو بوده است.

وی 16 آذر، روز دانشجو را، روز دفاع از آزادی و کرامت انسانی دانست و افزود: در پرتو آموزه‌های اسلامی و فرصتی برای یادآوری نقش برجسته دانشجویان آگاه و انقلابی در جامعه است.

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار تصریح کرد: اگرچه از شهادت زنده‌یاد مهدی شریعت رضوی، احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا 63 سال می‌گذرد اما به برکت خون ایشان و دیگر شهدای دانشجو، هنوز طراوت آرمان‌خواهی عدالت‌طلبی حاکمیت ملی و مبارزه با استبداد و استعمار در فضای دانشگاه‌ها حاکم است.

حمیدی خاطرنشان کرد: اکنون نیز در تداوم حرکت تاریخی دانشجویان آرمان‌گرا و با تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با تکیه‌بر سلاح قدرتمند علم و ایمان در صیانت قهرمانانه از میراث شهیدان با کسب بصیرت سیاسی فردایی بهتر برای امت اسلامی رقم می‌زنند و عزت و اقتدار نظام مقدس اسلامی ایران را به ارمغان خواهند آورد.

وی گفت: حماسه 16 آذر 1332 نماد آزادگی و استکبارستیزی را به عموم دانشجویان به‌ویژه دانشجویان فعال و پرنشاط دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار تبریک عرض می‌کنم و از خداوند منان برای دانشجویان تلاشگر و مؤمن عزت و سربلندی و سلامتی خواستارم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار تأکید کرد: مهم‌ترین وظیفه یک دانشجو در کنار علم‌آموزی و پژوهش، حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
 

دیدگاه شما در مورد : دانشجو نماد پویایی و حرکت در جامعه است/ 16 آذر نماد آزادگی و استکبارستیزی

دانشجو نماد پویایی و حرکت در جامعه است/ 16 آذر نماد آزادگی و استکبارستیزی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS