امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 05:57:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32457

تاریخ انتشار : 15/09/1395 - 12:08

گفت‌وگو جویباران با جوان نخبه جویباری:

نرم‌افزار جامع زنگوله 107زبان زنده دنیا را ترجمه می‌کند

طراح و سازنده نرم‌افزار جامع زنگوله گفت: نرم‌افزار زنگوله به 107 زبان زنده دنیا را ترجمه و قابلیت تلفظ متن ترجمه‌شده را دارد که به‌زودی قسمت‌های جدیدی نیز به آن افزوده خواهد شد.

نرم‌افزار جامع زنگوله 107زبان زنده دنیا را ترجمه می‌کند

سید مصطفی کیانژاد، یکی از جوانان نخبه جویباری است که چندی پیش نرم افزار جدیدی را طراحی کرده است. وی طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران گفت: نرم‌افزار زنگوله به 107 زبان زنده دنیا را ترجمه و قابلیت تلفظ متن ترجمه‌شده را دارد  که به‌زودی قسمت‌های جدیدی نیز به آن افزوده خواهد شد.

photo_2016-11-08_19-57-44

طراح و سازنده نرم‌افزار جامع زنگوله گفت: نرم‌افزار زنگوله یک سامانه جامع است که شامل بخش‌های متنوعی است و بخش مترجم آن در حال حاضر راه‌اندازی شده است.

وی افزود: ازآنجایی‌که مکالمه در کشورهای خارجه یکی از معضلات مسافرین است بر آن شدیم تا سیستمی را طراحی کنیم که این مشکل تا حدودی مرتفع  کند.

طراح و سازنده نرم‌افزار جامع زنگوله به ویژگی‌های خاصی این نرم‌افزار اشاره و تصریح کرد:سادگی، در دسترس بودن، ضریب خطای کمتر و علاوه بر ترجمه این نرم‌افزار به ۱۰۷ زبان زنده دنیا قابلیت تلفظ متن ترجمه‌شده را هم دارد.

کیانژاد اظهار داشت: مشکلات زیادی را در این راه با توکل به خدا پشت سر گذاشتیم و هیچ حمایتی از ما توسط ارگانی شکل نگرفت و تمامی کارها را خودمان انجام دادیم و در مدت 6 ماه توانستیم نرم‌افزار را طراحی کنیم.

وی افزود: زنگوله تنها یک مترجم نیست و در حال بهینه‌سازی محصول فعلی(زنگوله) و ساخت محصولات جدید هستم.

این جوان نخبه جویباری با گلایه از این‌که استعدادهای جوانان نادیده گرفته می‌شود گفت: جوانان ایرانی در طول سال‌ها نشان دادند که از چه توانایی‌ها و استعدادهای خاصی برخوردارند و تنها مشکل موجود، فقط نادیده گرفتن استعدادها است.

کیانژاد در پایان یادآور شد: مردم می‌توانند از طریق ورود به سایت www.zangoleh-ir.ir  به برنامه زنگوله دسترسی داشته باشند و از امکانات آن استفاده کنند.


ربات این نرم افزار در لینک زیر قابل استفاده است

نرم افزار جامع زنگوله

 

دیدگاه شما در مورد : نرم‌افزار جامع زنگوله 107زبان زنده دنیا را ترجمه می‌کند

نرم‌افزار جامع زنگوله 107زبان زنده دنیا را ترجمه می‌کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS