امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:45:20
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32456

تاریخ انتشار : 15/09/1395 - 11:22

اتکا به مهندسین داخلی تنها راه نجات اقتصاد کشور است

مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان جویبار گفت: سازمان بسیج مهندسین صنعتی، کانون جوشان و مناسب‌ترین بستر حضور و مشارکت متخصصین و مهندسین صنعتی کشور در دفاع همه‌جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است .

اتکا به مهندسین داخلی تنها راه نجات اقتصاد کشور است

میثم کیانی مدیر کانون بسیج  مهندسین صنعت شهرستان جویبار در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: در حال حاضر بر اساس آمار مسئولان ۱۴۸۰۰ واحد صنعتی راکد در کشور وجود دارد، که جای تأسف دارد.

 وی افزود: سازمان بسیج مهندسین صنعتی، کانون جوشان و مناسب‌ترین بستر حضور و مشارکت متخصصین و مهندسین صنعتی کشور  در دفاع  همه‌جانبه  از  انقلاب  اسلامی  و  دستاوردهای آن  است .

مدیر کانون بسیج  مهندسین صنعت شهرستان جویبار بابیان این‌که امسال در راستای سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل 10 مأموریت محوری پیرامون زنده کردن تولید وجود دارد به رسالت این قشر اشاره و عنوان کرد: کمک به ارتقاء کارآمدی نظام اسلامی در عرصه‌های صنعت و معدن، سازندگی، اقتصادی، علمی، فن‌آوری و مدیریتی باتربیت مهندسین طراز انقلاب اسلامی و حفظ و گسترش فضای ارزشی در جامعه مهندسی جهت تحقق جامعه پیشرفته اسلامی، بخشی از رسالت این نهاد است.

کیانی به اصول حاکم بر بسیج مهندسین صنعتی اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی به کارآفرینان و بسیجیان، اصل گستردگی و فراگیری در جامعه مهندسی، اصل تناسب با جامعه مهندسین، جوان‌گرایی، خدمات‌رسانی، مشارکت مهندسین در اداره بسیج مهندسین، تخصص و کارآمدی، سازمان‌یافتگی و سازمان‌دهی مهندسین بسیجی ازجمله اصول بسیج مهندسین است.

وی به راهبردهای این قشر بسیج تأکید کرد: توسعه، جذب و افزایش سهم مهندسین بسیجی در تحقق بسیج ده‌ها میلیونی با تأکید بر عضو یابی و جذب عناصر مؤثر، تعمیق باورهای انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی در اعتقادات و باورهای مهندسین بسیجی، افزایش توانمندی‌های فنی و حرفه‌ای اعضاء راهبرد این قشر است.

مدیر کانون بسیج  مهندسین صنعت شهرستان جویبار، اتکا به مهندسین داخلی را تنها راه نجات اقتصاد کشور دانست گفت: به علت نبود بستر مناسب بسیاری از متخصصین بومی به کلان‌شهرها روی آورده که امیدواریم با تشکیل کانون بسیج مهندسین صنعت که به‌تازگی در شهرستان شکل‌گرفته این جوانان نخبه به شهر خود بازگردند.

 

دیدگاه شما در مورد : اتکا به مهندسین داخلی تنها راه نجات اقتصاد کشور است

اتکا به مهندسین داخلی تنها راه نجات اقتصاد کشور است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS