امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 05:10:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3231

تاریخ انتشار : 14/12/1392 - 12:09

اختصاصی / فرماندار جویبار در جلسه شورای ترافیک عنوان کرد:

با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود / تغییر رفتار فرمانداری نسبت به مدیران ادارات

فرماندار شهرستان جویبار گفت: از سال 93 با مدیرانی که در جلسات حضور نیابند و نسبت به مصوبات کم کار باشند به شدت برخورد خواهد شد.

با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود / تغییر رفتار فرمانداری نسبت به مدیران ادارات

به  گزارش خبرنگار جویباران، رضا گنجی صبح امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان جویبار با انتقاد از عملکرد برخی مدیران شهرستانی اظهار داشت: متاسفانه برخی از مدیران هنوز به جلسات مهم شهرستان اهمیتی نمیدهند و از حضور در این جلسات امتناع می ورزند.

وی افزود: از ابتدای سال 93 برخورد فرمانداری با مدیران تغییر خواهد کرد و اگر مدیریک اداره ای در جلسات حضور پیدا نکند از مدیرکل آن اداره برای حضور در جلسات شهرستانی دعوت خواهد شد.

فرماندار شهرستان جویبار با اشاره به اینکه جلسات شهرستانی باید کاربردی با شد تأکید کرد: همه مصوباتی که در جلسات تصویب می شود باید تا جلسه بعدی اجرایی شود.

وی افزود: برخی از مدیران اجرایی بسیار کم کار هستند به همین دلیل بنده در دیدار با مدیران کل آن ادارات این مسائل را بازگو خواهم کرد.

گنجی ادامه داد: از این به بعد حضور نیافتن مدیران در جلسات و همچنین اجرایی نکردن مصوبات در ارزشیابی آنان لحاظ خواهد شد.

وی پاکسازی زباله ها در حاشیه های جاده ها را مهمترین وظایف ادارت مربوط تا پایان سال عنوان کرد و گفت: انباشت زباله ها در سه راه میارکلا به لاریم، محور جویبار به سیمرغ و همچنین محور جویبار به قائمشهر تا پایان سال باید پاکسازی شوند.

فرماندار جویبار کمک گرفتن از امکانات و ظرفیت های دهیاران را برای پاکسازی حاشیه جاده ها مهم دانست و افزود: بخشداری ها باید از ظرفیت دهیاران و شورایارها استفاده کنند و همچنین به این دهیاران گفته شود تا زباله های خود را به محل دپوی این زباله ها در شهرستان جویبار انتقال دهند.

اختصاص 5 درصد از اعتبارات حوادثی استان به شهرستان جویبار

رضا گنجی در ادامه به اعتبارات حوادثی جویبار گریزی زد و گفت : پیشنهاد فرمانداری جویبار به استانداری مازندران در اوایل ساری جاری دریافت 25 میلیارد ریال اعتبار حوادثی بود که با توجه به مشکلات شهرستان در بخش حوادث غیرمترقبه و امور زیربنایی این اعتبار افزایش یافت.

وی اعتبار حوادثی مازندران را 780 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : پنج درصد اعتبارات حوادثی استان به شهرستان جویبار اختصاص یافته است.

فرماندار جویبار به نحوه توزیع اعتبارات حوادثی اشاره کرد و گفت : راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، جهاد کشاورزی ، آب منطقه ای ، فاضلاب شهری ، فاضلاب روستایی ، امور برق و شهرداری های جویبار و کوهیخیل دستگاه های اجرایی بهره مند از این اعتبارات هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بیشترین میزان اعتبار حوادثی شهرستان با 10 میلیارد ریال به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اختصاص یافت و راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی هم به ترتیب با بیش از هشت میلیارد ریال و شش میلیارد و 200میلیون ریال در ردیف بعدی قرار دارند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود / تغییر رفتار فرمانداری نسبت به مدیران ادارات

با مدیران کم کار به شدت برخورد می شود / تغییر رفتار فرمانداری نسبت به مدیران ادارات

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS