امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 16:34:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 32271

تاریخ انتشار : 06/09/1395 - 14:48

اعتراض مجمع نمایندگان خوزستان به سفر روحانی

مجمع نمایندگان استان خوزستان در نامه‌ای سرگشاده نسبت به سفر بی‌برنامه یک روزه حسن روحانی رئیس جمهور به این استان اعتراض کردند.

به گزارش  جویباران،مجمع نمایندگان استان خوزستان در نامه‌ای سرگشاده نسبت به سفر بی‌برنامه یک روزه حسن روحانی رئیس جمهور به این استان اعتراض کردند.

 
متن نامه اعتراضی نمایندگان خوزستان در مجلس به سفر یک روزه روحانی که 16 نماینده از 18 نماینده مردم استان آن را امضا کرده‌اند بدین شرح است:
 
«مردم شریف ولایتمدار استان خوزستان
 
با تسلیت اربعین سرور و سالار شهیدان و یاران با وفایش، در راهپیمایی میلیونی اربعین مردم عزیز بار دیگر عزم و اراده خود را در پیمودن راه امام حسین (ع) به جهانیان نشان دادند، این حرکت زیبای مردمی قابل تقدیر است که باعث یاس و ناامیدی دشمنان شد.
 
لازم دانسته مطالبی را در خصوص سفر یک روزه مورخه 23 آبان ماه جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور به اطلاع شما مردم شریف استان خوزستان رسانده شود ضمن تشکر و قدردانی از ریاست محترم جمهور و هیات همراه به استان، بار‌ها فرمایش زیبای امام راحل که «خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد» را بیان نموده‌ایم.
 
استان خوزستان به عنوان قطب اقتصادی که توسعه این کشور مدیون این استان است، سرزمین شهادت و ایثار با 4 و نیم میلیون جمعیت و با تنوع قومیت به عنوان دروازه تشیع دارای مردمی ولایت مدار و عاشق اهل بیت که بار‌ها وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت نموده‌اند دارای مشکلات عدیده‌ای از جمله: بیکاری جوانان تحصیل کرده و رسیدگی به احیا زمینهای کشاورزی طرح مقام معظم رهبری، بحث آب شرب و فاضلاب شهرستان‌ها، موضوع انتقال آب و پدیده ریزگرد‌ها و آلودگی محیط زیست و همچنین مسائل آموزشی و درمانی و در بحث صنعت، نفت، گاز و پتروشیمی و بنادر و حمل و نقل جاده‌ای و سرمایه گذاری بخش خصوصی و... که نیاز به توجه ویژه و یک عزم ملی و اساسی دارد.
انتظار به حق مردم استان خوزستان از ریاست محترم جمهور سفری هدفمند همانند دیگر استان‌ها در قالب یک برنامه دو الی سه روزه برای رسیدگی به مشکلات مطروحه و دیدار عمومی با اقشار مختلف مردم از جمله دیدار با علما، دانشگاهیان و فرهنگیان، کشاورزان، ورزشکاران، هنرمندان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران، نخبگان و کارآفرینان و فعالان اقتصادی و تشکیل هیات دولت در یک جلسه شورای اداری برای رفع مشکلات موجود بود، که متاسفانه در استان محقق نگردید لذا ضمن اعتراض به شیوه این سفر که با ضعف برنامه ریزی مسئولان همراه بود، انتظار و توقع به حق نمایندگان و مردم شریف استان خوزستان از جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور، برنامه ریزی برای حضور هیات دولت در یک سفر ویژه به منظور بررسی مشکلات اساسی و اتخاذ تصمیمات شایسته درشان مردم شریف استان تا پایان سال جاری است.»
منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : اعتراض مجمع نمایندگان خوزستان به سفر روحانی

اعتراض مجمع نمایندگان خوزستان به سفر روحانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS