امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:28:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32183

تاریخ انتشار : 02/09/1395 - 08:49

انتقاد شدید سرمربی شهید کریمی از مسئولین و نمایندگان حوزه جویبار:

مسئولان جویبار فکر می‌کنند بازیکنان ما از کره دیگری آمدند/نمایندگان موقع انتخابات کنار تیم ما بودند ولی الان کجای کارهستند؟

بعد از پایان بازی شهید کریمی جویبار و تساوی دقیقه نود این تیم مقابل داماش گیلان ابراهیم مرادی در مصاحبه‌ای سکوت خود را شکست و به انتقاد شدید از مسئولان شهر و استان پرداخت.

مسئولان جویبار فکر می‌کنند بازیکنان ما از کره دیگری آمدند/نمایندگان موقع انتخابات کنار تیم ما بودند ولی الان کجای کارهستند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران،ابراهیم مرادی به بدعهدی اسپانسر تیم اشاره و عنوان‌کرد: در ابتدا فصل با اسپانسری به توافق رسیدیم ولی متأسفانه به تعهدهای خود عمل نکرد و به مشکل برخوردیم ولی با همه تفاصیل تا پایان فصل در تیم با تمام وجود کار می‌کنیم و از جان‌مایه می‌گذاریم و بازیکنان، کادر و عوامل هیچ مشکلی ندارند و تا آخر ادامه می‌دهیم.

وی با انتقاد از مسئولان شهرستان و استان گفت: متأسفانه مسئولان جویبارحتی درمورد تیم شهید کریمی فکر هم نمی‌کنند چه برسد به کمک، انگار بازیکنان ما از کره‌ی دیگری آمدند.

سرمربی تیم شهیدکریمی تصریح کرد: تیم شهید کریمی هم‌اکنون در جایی قرار دارد که شهرها و استان‌های دیگر آرزوی حضور در همچنین سطحی را دارند و ما تنها نماینده و بومی ترین تیم کشور هستیم‌.

دریغ از حضور چندثانیه‌ای رئیس اداره ورزش جویبار در تمرین‌ها

مرادی با انتقاد از رئیس اداره ورزش شهرستان گفت: متولی ورزش شهرستان جویبار چه کسی است؟ رئیس اداره ورزش‌و‌جوانان جویبار کجاست؟ ما هفت ماه است که تمرین می‌کنیم ولی دریغ از حضور چند ثانیه‌ای این آقا بر سر تمرین  و رختکن شهید کریمی!

وی خاطرنشان کرد: بنده نمی‌دانم چطور فرماندار و امام جمعه سابق جزء هیت‌مدیره‌ تیم‌های ورزشی درسال‌های گذشته بودند ولی این آقایان حتی نمی‌دانند همچنین تیمی در جویبار حضور دارد، ما انتظار کمک مالی نداریم فقط حضورشان برای ما و بازیکنان روحیه‌بخش است چطور تا دو سال قبل شهرداری و شورای شهر تیم‌داری می‌کردند ولی الان از یک کمک جزئی دریغ می‌کنند.

نمایندگان موقع انتخابات کنار تیم ما بودند و در جایگاه ویژه حضور داشتند الان کجای کارهستند؟

 سرمربی شهید کریمی در ادامه  با خطاب قرار دادن نمایندگان مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی گفت:  آقای ادیانی و رضیان چطور موقع انتخابات کنار تیم ما بودند و در جایگاه ویژه حضور داشتند الان کجای کارهستند؟ ما تنها تیم لیگ دوم کشورهستیم، چطور برای نساجی جلسات متعدد برگزار می‌کنید مگر جویبار جزء حوزه انتخاباتی شما نیست؟ این مردم هم به شما رأی دادند لطفا به فکر باشید فردا روزی باید جوابگو باشید وهزینه تیم ما میلیاردی نیست و سقف قرارداد ما هفت میلیون تومان است که می‌توانید گوشه‌ای از کار را بگیرید‌.

مرادی ضمن گلایه از مهندس بهروان در جایگاه ویژه فدراسیون فوتبال خواستار حضور و کمک وی در بازی‌های شهید کریمی شد و با انتقاد به این‌که این تیم با تیم صنعت ساری سال گذشته فرقی ندارد و هردو در لیگ دسته دوم حضور دارند یادآورشد: ما نیز دوست داریم آقای بهروان در رختکن و بازی‌های تیم ما حضور پیدا کنند تا باعث روحیه تیم ما شوند.

وی با انتقاد از برخی رسانه‌ها گفت: آقای عبدل هاشم‌پور مجری برنامه ورزش مازندران از دوستان بنده است ولی واقعا یک سوال دارم و این‌که ما بعد از یازده هفته حتی یک دقیقه هم در این برنامه جایی نداشتیم؟ و هیچ پوشش خبری از ما در رسانه ندادند، در حالی که سال‌های قبل این‌گونه نبود ما هم متعلق به ورزش مازندرانیم و لیگ‌دوم استان نیستیم بلکه لیگ‌دو کشورهستیم.

سرمربی شهید کریمی در پایان با بیان این‌که پول خونه‌به‌خونه و قدمت نساجی را نداریم ولی مازندرانی هستیم از از زحمات حاج حسین عشقی و عبدالعظیم شریفی، تماشاگران جویباری، واسوکلایی، قائم‌شهری، منتقدان و مخالفان تیم تشکر و قدردانی کردند.

 

دیدگاه شما در مورد : مسئولان جویبار فکر می‌کنند بازیکنان ما از کره دیگری آمدند/نمایندگان موقع انتخابات کنار تیم ما بودند ولی الان کجای کارهستند؟

مسئولان جویبار فکر می‌کنند بازیکنان ما از کره دیگری آمدند/نمایندگان موقع انتخابات کنار تیم ما بودند ولی الان کجای کارهستند؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS