امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 16:32:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 32171

تاریخ انتشار : 01/09/1395 - 11:16

یک ماهی درشت در تور نیم فصل استقلال

موضوع جدایی کاوه رضایی جدی است و مخالفت مدیران ابی با بازگشت شهباززاده نشان می دهد که آنها برای میان فصل تصمیم خاصی ندارند. اما لیگ قهرمانان آسیا و پلی آف مهم آن در راه است

به گزارش جویباران،در حالی که منصوریان این روزها در مصاحبه ها اصرار دارد که تیمش ورودی یا خروجی در تعطیلات بین فصل نخواهد داشت اما موضوع جدایی کاوه رضایی جدی است و مخالفت مدیران ابی با بازگشت شهباززاده نشان می دهد که آنها برای میان فصل تصمیم خاصی ندارند. اما لیگ قهرمانان آسیا و پلی آف مهم آن در راه است و مشخص نیست که استقلال تا آن زمان مهاجم اصلی اش را با بند عجیب و غریب به همراه داشته باشد.

 
 
زهیوی اما خریدی با اندازه های شهباززاده نیست. او ارزان و قانع خواهد بود و با نیمی از پول مهاجم نیمکت نشین در ترکیه ، قابل انتقال از جنوب به پایتخت است. استقلال خوزستان فصل قبل در کمال شگفتی قهرمان شد و به عنوان نماینده اول ایران در آسیا انتخاب شد اما این فصل مشکلات مالی امان سرمربی و بازیکنان این تیم را بریده است، در حالی سرمربی به دنبال حل مشکلات مالی است که مسئول دیگری از باشگاه نتوانسته این مشکلات را حل کند.
 
رحیم زهیوی می گوید:« راستش را بخواهید من بعد از بازی با ذوب آهن تا کنون با هیچ رسانه ای صحبت نکردم اما اکنون واقعا در وضعیت بسیار بدی هستیم و فکر کردم صحبت هایم بتواند تلنگری باشد. واقعا من دلم به حال پورموسوی می سوزد، مگر سرمربی باید به دنبال پول برای تیم ما باشد؟ وظیفه سرمربی مسائل فنی است یا پیگیری پول برای بازیکنان؟ آقایان مسئول کجا هستند که بازیکنان و تیم را به حال خود رها کرده اند؟همیشه به ما می گوید که فقط برای مردم خوزستان بازی کنید، کدام مربی مثل او سراغ دارید که تا این اندازه به فکر بازیکنانش باشد. واقعا آقای ویسی از این مسائل خبر داشت که رفت، امیدوارم مسئولان هرچه زودتر به فکر بیفتند. ما استقلال را شکست دادیم و برابر پرسپولیس، نفت و تراکتور تساوی کردیم که در کورس هستند.»
 
پول ندهند بدون شک می روم
شک نکنید اگر 50 درصد را ندهند من می روم، نمی دانم بقیه چه خواهند کرد، آیا کسی فکر می کند ما در این 6 ماه چگونه زندگی کرده ایم؟ کسی به فکر آن بازیکنی که پول رفت و آمد به زمین تمرین را هم نداشت هست؟ من با تمام غیرت و تعصبم برای این تیم بازی کردم و همه می دانند عاشق خوزستان هستم اما وقتی کوچکترین احترامی برای من و دیگر بازیکنان قائل نیستند، مطئمن باشید می روم.
 
منبع : تابناک
دیدگاه شما در مورد : یک ماهی درشت در تور نیم فصل استقلال

یک ماهی درشت در تور نیم فصل استقلال

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS