امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 03:16:46
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 32109

تاریخ انتشار : 27/08/1395 - 09:56

آخرین گزارش از وضعیت مازنی‌های زائر کربلا

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: تا کنون برای بیش از 50 نفر از افراد متخلف در شرکت های مسافرتی مازندران حکم صادر شد.

به گزارش  جویباران، حبیب الله ساداتی در این باره اظهار کرد: در استان مازندران 45 هزار نفر برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کردند.

وی با اشاره به این‌که تا کنون برای 44 هزار نفر مازندرانی متقاضی پیاده‌روی اربعین روادید صادر شد، افزود: در حال حاضر مشکل خاصی برای زائران نیست و از مرزهایی که توسط رادیو و رسانه جمعی به اطلاع زائران می‌رسد وارد کشور عراق می‌شوند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان این‌که تعداد زیادی از زائران زیارت خود را انجام داده و در حال برگشت هستند، تصریح کرد: زائرانی که برای اربعین مشرف می‌شوند باید ویزا و تلفن همراه و لباس گرم داشته باشند.

وی توصیه کرد: زائران مراقب وجوه نقد و وسایل شخصی خود باشند و به مقررات کشور عراق احترام بگذارند.

ساداتی عنوان کرد: 220 کارگزار در استان مازندران در اعزام سفرهای زیارتی فعالیت مجاز دارند.

وی با تاکید بر این‌که باید بسیج و دهیاران و شوراها مراقب تبلیغات تورهای غیر مجاز در محلات خود باشند، افزود: متاسفانه عده‌ای  با فریبکاری و به صورت غیرمجاز  افراد را با نازل‌ترین امکانات بدون بیمه و پروانه فعالیت راهی سفر عتبات و عالیات می‌کنند و از زائران وجه نقد بیشتر از حد مجاز نیز دریافت می‌کنند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان این‌که یکی از نشانه‌های کاروان‌ها و شرکت‌های غیرمجاز دریافت وجه نقدی است، اظهار کرد: در کاروان‌های مجاز وجه به صورت سیستمی واریز شده و کارگزاران حقوق خود را پس از برگرداندن زائران، از مرکز دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه در تهران نیز پروازهای غیرمجاز وجود دارد و متخلفان برای ساکت کردن مسافران در سه قسمت هواپیما افراد خاصی را قرار می‌دهند تا بتوانند در برابر نارضایتی مسافرین آنها را به گونه‌ای متقاعد کنند تا اعتراض نکنند.

ساداتی گفت: تا کنون برای بیش از 50 نفر از افراد متخلف در شرکت‌های مسافرتی حکم صادر شده و 20 نفر از این افراد با قید تعهد آزاد شده و محل کار برخی نیز تعطیل شده است.

وی با بیان این‌که امروز شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی «ستایش گشت بابل» به عنوان شرکت غیرمجاز به دادستان بابل معرفی شد، افزود: با بازدیدهای مکرر از شهرستان‌ها همه افراد غیرمجاز شناسایی و به دادستان شهرستان معرفی می‌شوند.

دیدگاه شما در مورد : آخرین گزارش از وضعیت مازنی‌های زائر کربلا

آخرین گزارش از وضعیت مازنی‌های زائر کربلا

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS