امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:20:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32093

تاریخ انتشار : 25/08/1395 - 12:27

قطعی شدن جراحی پلنگ جویبار توسط حاذق‌ترین پزشک دنیا

یزدانی: به زودی برای جراحی به خارج کشور می‌روم/ پرونده ورزشی‌ام را با یک مدال خوش‌رنگ جهانی خواهم بست

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران و دارنده دو مدال طلای جهان به‌زودی برای انجام عمل جراحی بر روی آشیل پایش به خارج از کشور خواهد رفت.

یزدانی: به زودی برای جراحی به خارج کشور می‌روم/ پرونده ورزشی‌ام را با یک مدال خوش‌رنگ جهانی خواهم بست

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، رضا یزدانی درباره آخرین وضعیت خود برای انجام عمل جراحی بر روی آشیل پایش و این که سرانجام قرار است در کدام کشور جراحی کند، اظهار کرد: با پیگیری‌ فدراسیون کشتی و همکاری مسئولان این فدراسیون، قرار است به‌زودی به خارج از کشور بروم و پس از معاینه دقیق نسبت به انجام عمل جراحی اقدام کنم.

دارنده دو مدال طلای جهان افزود: قرار است به کشورهای آلمان و هلند بروم و شاید هم در کشور دیگر جراحی کنم چراکه هنوز این مسئله به‌صورت قطعی مشخص نشده  و پزشکان خوبی در این کشورها حضور دارند که پس از معاینه حضوری نسبت به انتخاب بهترین پزشک خارجی اقدام خواهم کرد.

وی بابیان اینکه پزشکان حاضر در کشور هلند از مجرب‌ترین پزشکان آشیل پا هستند، گفت: همگی این پزشکان فوق تخصص جراحی مچ و آشیل پا رادارند و سوابق همگی آن‌ها توسط کمیته پزشکی فدراسیون پزشکی بررسی‌شده است، پزشکی که در کشور هلند حضور دارد و برای من دعوت‌نامه فرستاده در سوابق خود جراحی چهره‌های شاخص ورزش دنیا نظیر کریستیانو رونالدو و رافائل نادال را دارد که این موضوع نشان از تبحر این پزشک دارد.

یزدانی درباره حساسیت خود درباره این عمل جراحی و این که چرا داخل کشور زیر نظر پزشکان ایرانی جراحی نکرده است گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی به خاطر یک سری از مسائل فقط به دنبال این بود که رفع تکلیف کند، شرایط آسیب‌دیدگی من معمولی نیست چراکه ۶ ماه با آشیل پاره تمرین کردم و در المپیک حاضر شدم که این باعث شد یک‌فاصله ۷ سانتی‌متری در آشیل پایم به وجود بیاید و به همین دلیل عمل بسیار حساسی است و باید فوق تخصص آشیل پا این عمل را انجام دهد و نیاز به تجهیزات پزشکی روز دنیا دارد که در ایران از داشتن آن محروم هستیم درحالی که فدراسیون پزشکی می‌خواست با کمترین هزینه این کار را انجام دهد که من با توجه به حساسیت آن و این که قصد دارم پس از انجام عمل جراحی کشتی بگیرم، با آن مخالفت کردم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا پس از انجام عمل جراحی کشتی خواهد گرفت یا خیر گفت: تمام هدفم  این است که بازهم کشتی بگیرم چراکه می‌خواهم پرونده ورزشی‌ام با یک مدال خوش‌رنگ جهانی بسته شود و امیدوارم عمل خوبی انجام دهم؛ همه‌چیز بستگی به این موضوع دارد.

خبرها حاکی از آن است به دستور دکتر رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، کمیته پزشکی فدراسیون به‌طورجدی پیگیر فراهم نمودن زمینه جراحی رضا یزدانی توسط یکی از جراحان برجسته آشیل است.

دکتر تورج ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون اعلام کرد مقدمات سفر این کشتی‌گیر شایسته به اروپا در حال انجام است و با پیگیری‌های فدراسیون کشتی به‌زودی رضا یزدانی با همراهی رئیس کمیته پزشکی به‌منظور ملاقات با یکی از برجسته‌ترین جراحان آشیل جهان به اروپا سفر خواهند کرد.

دیدگاه شما در مورد : یزدانی: به زودی برای جراحی به خارج کشور می‌روم/ پرونده ورزشی‌ام را با یک مدال خوش‌رنگ جهانی خواهم بست

یزدانی: به زودی برای جراحی به خارج کشور می‌روم/ پرونده ورزشی‌ام را با یک مدال خوش‌رنگ جهانی خواهم بست

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS