امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 08:56:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3207

تاریخ انتشار : 10/12/1392 - 09:16

اختصاصی / سردار جعفری نسب در نماز جمعه جویبار:

همه مدیران اجرایی و امنیتی باید در امن تر کردن جویبار کمک کنند + تصاویر

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: با کمک همه مدیران اجرایی و امنیتی شهرستان جویبار به امن تر کردن این شهرستان کمک خواهیم کرد.

همه مدیران اجرایی و امنیتی باید در امن تر کردن جویبار کمک کنند + تصاویر

به گزارش خبرنگار جویباران، سردار مسعود جعفری نسب ظهر دیروز با حضور در نماز جمعه شهرستان جویبار امنیت را مهمترین رکن هر جامعه موفق دانست و افزود: همه باید دست در دست هم بدهند تا امنیت که مهمترین رکن زندگی در اجتماع می باشد را برای مردم بوجود آوریم.

وی تصریح کرد: نیروی انتظایم پیشقراول ایجاد امنیت در کشور می باشد وبه لطف خدا تا به امروز در این کار مؤفق بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران در ادامه به دستگیری سارقان مسلح طلافروشی جویبار اشاره کرد و گفت: بعد از اینکه این سرقت به وقوع پیوست کلیه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نیروی انتظامی بسیج شدند و چندین جلسه درون استانی و برون استانی برگزار شد.

وی افزود: سرانجام بعد از پیگیری های فراوان این باند سرقت مسلحانه با همکاری نیروی انتظامی استان مازندران و تهران بزرگ دستگیر شدند.

سردار جعفری نسب نکاتی پیرامون این باند سرقت جواهرات در کشور بیان کرد وگفت: این باند شامل 5 نفر، که دو نفر از اهواز، دو نفر از تهران و یک نفر نیز از مازندران بوده اند.

وی افزود: این باند با سرقت یک خودرو و نصب یک پلاک سرقت شده و با همراه داشتن سه قبضه سلاح اقدام به سرقت از طلا فروشی های استان مازندران و برخی از استان های همجوار می کردند.

این فرمانده نیروی انتظامی در استان مازندران تصریح کرد: برای دستگیری این باند مخوف یک سری اقدامات اطلاعاتی گسترده انجام شد که نشان از قدرت بالای نیروی انتظامی استان می باشد.

وی افزایش ضریب امنیتی شهرستان را مهمترین برنامه های شورای تأمین و نیروی انتظامی بر شمرد واز اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان جویبار خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران با توصیه به اصناف نیز گفت:از کلیه صنف های مهمی مثل طلا فروشی ها می خواهم برای امنیت اجناس خود هزینه کرده و مسائل حفاظتی برای مغازه ها را رعایت کنند.

وی در پایان ضمن توصیه ای به مردم خاطر نشان کرد: مردم باید برای ایجاد امنیت و آرامش در شهر خودشان با نیروی انتظامی همکاری های لازم را انجام دهند.

دیدگاه شما در مورد : همه مدیران اجرایی و امنیتی باید در امن تر کردن جویبار کمک کنند + تصاویر

همه مدیران اجرایی و امنیتی باید در امن تر کردن جویبار کمک کنند + تصاویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS