امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 15:10:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 32008

تاریخ انتشار : 19/08/1395 - 13:31

فرماندار جویبار:

مشارکت 53 درصدی جویباری‌ها در سرشماری اینترنتی/ اعتیاد به مواد مخدر دلیل 55 درصد طلاق‌ها در شهرستان

فرماندار جویبار گفت: 12/5 هکتار زمین برای احداث پارک علم و فناوری اختصاص داده شد و 240 شرکت دانش‌بنیان در این پارک فعالیت خواهند کرد.

مشارکت 53 درصدی جویباری‌ها در سرشماری اینترنتی/ اعتیاد به مواد مخدر دلیل 55 درصد طلاق‌ها در شهرستان

به گزارش خبرنگار جویباران، رجبعلی وهابی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی گفت: مسئولین ادارات و نهادها در اجرای هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های روز اربعین در شهرستان همکاری کنند.

وی به سرشماری عمومی نفوس و مسکن در شهرستان اشاره و عنوان کرد: در سرشماری اینترنتی شهرستان جویبار مشارکت 53 درصدی داشته است که این‌یک درصد بالایی محسوب می‌شود.

فرماندار جویبار یکی از مشکلات شهرستان را کمبود آب شرب دانست و افزود: تسویه خانه‌ای در سد البرز برای تأمین آب شرب سه شهرستان قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در سال آینده احداث و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وهابی همچنین به ساخت سالن 6 هزارنفری کشتی در جویبار اشاره و تصریح کرد: اجرای عملیات ساخت این سالن از آذرماه با بودجه اولیه 5 میلیارد تومانی آغاز خواهد شد.

وی در جهت حمایت از واحدهای تولیدی گفت: 175 طرح برای دریافت تسهیلات بانکی و بسته‌های حمایتی ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد تاکنون 22 طرح تسهیلات 22 میلیارد و پانصد و هفتاد هزارتومانی دریافت کرده‌اند.

فرماندار جویبار افزود: این پروژه‌ها 60 نفر را صاحب شغل کرده است.

وهابی به افزایش پدیده شوم طلاق در شهرستان اشاره و عنوان کرد: متأسفانه در شهرستان میزان طلاق از تعداد ازدواج پیشی گرفته که این‌یک زنگ خطر محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: 55 درصد طلاق‌ها در شهرستان به دلیل اعتیاد به مواد مخدر صورت می‌گیرد و اکثر طلاق‌ها توافقی است.

فرماندار جویبار به احداث پارک علم و فناوری در شهرستان خبر داد و گفت: 12/5هکتار زمین برای احداث پارک علم و فناوری اختصاص داده شد و 240 شرکت دانش‌بنیان در این پارک فعالیت خواهند کرد.

وهابی در پایان به مدیران دستگاه اداری هشدار داد: برخی افراد سودجو با تماس با مدیران دستگاه‌ها با عنوان تماس از نهاد ریاست جمهوری سعی در تخلیه اطلاعاتی مدیران دارند که مسئولین ادارات باید هوشیار باشند و دچار فریب نشوند.

دیدگاه شما در مورد : مشارکت 53 درصدی جویباری‌ها در سرشماری اینترنتی/ اعتیاد به مواد مخدر دلیل 55 درصد طلاق‌ها در شهرستان

مشارکت 53 درصدی جویباری‌ها در سرشماری اینترنتی/ اعتیاد به مواد مخدر دلیل 55 درصد طلاق‌ها در شهرستان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS