امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 02:14:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31948

تاریخ انتشار : 16/08/1395 - 09:09

حمله خواستگار سابقه‌دار با کلاشینکف

جوان کینه‌جویی که در خواستگاری جواب رد شنیده بود، روز جمعه با تهیه یک کلاشنیکف در مسیر پدر و خاله دختر قرار گرفت و با شلیک چندین گلوله آنها را هدف قرار داد

به گزارش جویباران،مرد جوانی به خواستگاری یک دختر در شهرستان «تاکستان» رفته بود اما پدر دختر ضمن تحقیق پی‌برده بود خواستگار دخترش دارای چند سابقه کیفری است و چند سال پیش هم به‌جرم قتل مدت‌ها در زندان بوده که با جلب رضایت و بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافته و از زندان آزاد شده است.

 
 جوان کینه‌جو  روز جمعه با تهیه یک کلاشنیکف در مسیر پدر و خاله دختر قرار گرفت و با شلیک چندین گلوله  آنها را هدف قرار داد که در این واقعه خونین پدر نگون‌بخت به قتل رسید و خاله دختر نیز مجروح شده و به بیمارستان انتقال یافت.


قاتل سپس برای کشتن دختر به محل کار او در یک آرایشگاه رفت و به محض روبه‌رو شدن با  او  و چند زن دیگر همه را تهدید کرد و با شلیک چند گلوله به دختر مورد علاقه‌اش وی را تا پای مرگ برد. این در حالی است که حال دختر 30 ساله وخیم گزارش شده است.

اما این پایان اقدام کینه‌جویانه قاتل نبود چرا که او به قصد کشتن برادر دختر، به‌دنبال وی رفت اما برادر دختر موفق به فرار شد. در این میان سه نفر از همسایگان و مردم اهل «خرمدشت» با رگبار گلوله قاتل بشدت زخمی شدند.

پس از این واقعه، قاتل کینه جو پابه‌فرار گذاشت که در حال حاضر مأموران در تلاش برای دستگیری‌اش هستند.

یکی از نزدیکان این خانواده  گفت: «فرامرز» 40 ساله از چند سال قبل خواستگار «مریم» بود. ولی از آنجا که پدر 52 ساله‌اش با این ازدواج مخالف بود، این شرور به شکل‌های مختلف برای آنها مزاحمت ایجاد کرد. او حتی سال گذشته در اقدامی جنون‌آمیز ماشین پدر «مریم» را به آتش کشید. قاتل فراری پیش از این نیز با تهیه اسلحه به خانه دختر مورد علاقه‌اش رفته و قصد کشتن پدر خانواده را داشت که ناکام مانده بود. پرونده‌های شکایت از وی نیز طی دو سال گذشته در دادگاه‌های تاکستان، قزوین و... مطرح است.  اما مرد جنایتکار این بار نقشه شومش را عملی کرد و همه را به رگبار بست. این در حالی است که او به 17 سال زندان محکوم شده بود اما قبل از نهایی شدن حکم خانواده‌ای را سیاهپوش کرد.

منبع : روزنامه ایران
دیدگاه شما در مورد : حمله خواستگار سابقه‌دار با کلاشینکف

حمله خواستگار سابقه‌دار با کلاشینکف

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS