امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:44:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31912

تاریخ انتشار : 13/08/1395 - 12:52

جویباران گزارش می‌دهد

عده‌ای سعی می‌کنند شعار مرگ بر آمریکا کم‌رنگ و یا فراموش شود/حضور در میدان‌های صیانت از انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی، ملی و اسلامی است

مردم ولایتمدار و مؤمن شهرستان جویبار نیز هرسال در این روز به خیابان‌ها می‌آیند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار را فریاد می‌زنند.

عده‌ای سعی می‌کنند شعار مرگ بر آمریکا کم‌رنگ و یا فراموش شود/حضور در میدان‌های صیانت از انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی، ملی و اسلامی است

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از اتفاق‌های مهم 13 آبان57 بود که به دست دانشجویان پیرو خط امام اتفاق افتاد و امام خمینی(ره) این اتفاق را انقلاب دوم نام‌گذاری کردند. همه‌ساله در کشور  13 آبان به‌عنوان روز ملی استکبارستیزی راهپیمایی برگزار می‌شود و مردم با شرکت در آن در برابر استکبار ایستادگی می‌کنند، مردم ولایتمدار و مؤمن شهرستان جویبار نیز هرسال در این روز به خیابان‌ها می‌آیند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار را فریاد می‌زنند. در این مسیر سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جویبار به خبرنگار ما گفت: قلب تپنده بسیج، ‌بسیج دانش‌آموزی است و این دانش آموزان و آینده‌سازان این انقلاب شکوهمند اگر خوب تربیت‌یافته و آموزش ببینند نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواهند داشت.

وی تأکید کرد: در تمام مناسبت و وقایع تاریخی دشمنان حتی به دست‌نوشته‌ها ذره‌بین گذاشته و رصد می‌کنند، بنابراین امروز همه فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار و مرگ بر اسرائیل را طوری سر می‌دهیم تا به خود کاخ سفید برسد و بفهمند چه برجام رقم بخورد و چه نخورد، ایران اسلامی با مستکبرین سر سازش ندارد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جویبار در پایان گفت: تعجب می‌کنم که چرا عده‌ای فریب خورده سعی می‌کنند شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار کم‌رنگ و یا فراموش شود.

اصغر رحیمی مدیر آموزش و پروش شهرستان جویبار اظهار داشت: یوم‌الله سیزدهم آبان تنها گرامیداشت چند رویداد تاریخی نیست بلکه این روز در حافظه تاریخی ملت شجاع ایران، نقطه عطفی در شکل‌گیری، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امروز همه ما باید حضور در میدان‌های صیانت از انقلاب اسلامی را وظیفه دینی، ملی و اسلامی خود بدانیم و همواره نسبت به حراست از دستاوردهای نظام اسلامی اهتمام ورزیم.

علی صفری دانش‌آموز دبیرستان امام خمینی(ره) جویبار در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: امروز روز من است روز دانش‌آموز است و من به خاطر این روز و به خاطر حرمت خون شهدای انقلاب در راهپیمایی شرکت می‌کنم و شعار مرگ بر آمریکا با تمام وجودم فریاد می‌زنم.

سکینه سادات نبوی یکی از دختران بسیجی دوره متوسطه جویبارگفت:  امروز ما و همه علاقه‌مندان نظام و انقلاب وظیفه سنگینی در قبال این روز و بزرگداشت آن داریم و امروز روز ما دانش آموزان است، باید سعی کنیم بیش‌ازپیش در مراسم راهپیمایی دشمن‌شکن این روز شرکت کنیم.

دیدگاه شما در مورد : عده‌ای سعی می‌کنند شعار مرگ بر آمریکا کم‌رنگ و یا فراموش شود/حضور در میدان‌های صیانت از انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی، ملی و اسلامی است

عده‌ای سعی می‌کنند شعار مرگ بر آمریکا کم‌رنگ و یا فراموش شود/حضور در میدان‌های صیانت از انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی، ملی و اسلامی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS