امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 17:05:10
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31896

تاریخ انتشار : 12/08/1395 - 17:22

در جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی بانوان فعال و نخبه جویبار مطرح شد

نقش بی بدیل زنان در ایجاد جامعه سالم / زنان مروج معرفت دینی و انقلابی در جامعه/ نقشه دشمن مدل شدن زنان است نه مادر شدن

جلسه نشست هم‌اندیشی بانوان فعال و هم‌افزایی در پیشبرد اهداف، رفع و کاهش مشکلات بانوان فعال در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی در محل فرمانداری برگزار شد.

نقش بی بدیل زنان در ایجاد جامعه سالم / زنان مروج معرفت دینی و انقلابی در جامعه/ نقشه دشمن مدل شدن  زنان است نه مادر شدن

به گزارش خبرنگار جویباران، خسروطالبی معاون‌فرماندار شهرستان‌جویبار دراین جلسه با بیان اهمیت نقش زنان در کشور گفت: دین اسلام به نقش زنان و فعالیت‌های اجتماعی آنان اشارات فراوانی کرده است.

وی نقش زنان را در ایجاد جامعه سالم برجسته دانست و افزود: اگر خواهان جامعه‌ای سالم و معنوی هستیم بانوان ما باید به خوبی نقش خود را در منزل و تربیت فرزندان ایفا کنند زیرا مدیریت امور داخلی خانه بر‌عهده زنان است.

معاون‌فرماندار جویبار به نقش بی‌بدیل زنان در انقلاب و جنگ تحمیلی اشاره و عنوان‌کرد: بانوان کشور ما در طول پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ایثار و فداکاری فراوانی انجام دادند.

طالبی با انتقاد از فضای فرهنگی جامعه گفت: امروز دفاع از آرمان‌های انقلاب فقط با اقدام و عمل تحقق خواهد یافت.  

در ادامه سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده ناحیه مقاومت جویبار زنان را پایه و اساس خانواده‌ها دانست و گفت: الگوی زنان کشور باید حضرت زهرا(س) و زینب(س) باشد زیرا در زندگی و در تقابل با دشمن نقش بی نظیری داشتند.

وی با اشاره به این‌که بانوان ایرانی باید در جبهه فرهنگی نقش هدایت وکنترل کننده، نظارت و رشد جامعه را داشته باشند گفت: در جبهه تقابل با دشمن زنان باید نقش معرفت‌افزایی و بصیرت‌افزایی داشته باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت جویبار با بیان این‌که دشمن هزینه هنگفتی در جهت مسخ فرهنگ ناب‌اسلامی انجام داده است اظهارداشت: امروز خدمتی که زنان به عنوان نخبگان جامعه می‌توانند انجام دهند این است که مروج معرفت دینی و انقلابی باشند.

نادعلی بااشاره به این‌که دشمن در عرصه‌های مختلف از نظام اسلامی ما شکست خورده گفت: دشمن در جنگ سخت و نیمه سخت نتوانست موفق شود اما امروز برای نابودی فرهنگ دینی ما به خانواده‌ها و زنان کشور حمله‌ور شده است.

وی افزود: دشمن به دنبال مدل شدن زنان نه مادر شدن آن‌ها است، بنابراین زنان فاطمی ما باید بصیرت داشته باشند و در دام دشمنان قرار نگیرند.

فرمانده ناحیه مقاومت جویبار، سردگمی در هدف، تجمل‌گرایی، مدگرایی، مصرف‌زدگی، نگاه ابزاری به زنان، بی‌تفاوتی نسبت به ارزش‌ها را از جمله مشکلات گریبان‌گیر زنان جامعه ما معرفی کرد.

نادعلی در پایان رمز موفقیت زنان جامعه را محبت، معرفت، اطاعت و نصرت از اهل بیت(س) دانست.

دیدگاه شما در مورد : نقش بی بدیل زنان در ایجاد جامعه سالم / زنان مروج معرفت دینی و انقلابی در جامعه/ نقشه دشمن مدل شدن زنان است نه مادر شدن

نقش بی بدیل زنان در ایجاد جامعه سالم / زنان مروج معرفت دینی و انقلابی در جامعه/ نقشه دشمن مدل شدن  زنان است نه مادر شدن

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS