امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 01:03:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31594

تاریخ انتشار : 22/07/1395 - 07:19

وزیر اطلاعات خبر داد:

کشف 100 کیلوگرم مواد منفجره در جریان خنثی‌سازی عملیات تکفیری ها در استان فارس

در این عملیات تعدادی از عناصر تروریست که همگی اتباع غیر ایرانی بودند دستگیر و بیش از 100 کیلو گرم مواد انفجاری و تجهیزات متعلقه از تروریست‌ها کشف و ضبط شد... اسناد موجود نشان دهنده خط دهی دشمنان ایران اسلامی از آن سوی مرزها در هدایت عناصر تروریست برای ایجاد نزاع‌های مذهبی در داخل کشور بوده که با هشیاری مردم شریف ناکام مانده است.

به گزارش جویباران، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی در حاشیه مراسم شام غریبان سید الشهدا(ع) در تهران با بیان این مطلب افزود: به برکت توسلات و دعاهای مردم محب اهل بیت (ع)، رحمت واسعه خداوندی مشمول این سرزمین شد و سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی و مردم شریف استان فارس توانستند یکی از توطئه‌های ضد امنیتی گروه‌های تروریستی تکفیری را خنثی کرده و از ارتکاب جنایات غیر انسانی در مراسمات تجدید بیعت با الگوی آزادگان جهان ممانعت به عمل آوردند.
 
کشف 100 کیلوگرم مواد منفجره در جریان خنثی‌سازی عملیات تکفیری ها در استان فارس 
 
وی با تسلیت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله حسین (ع) و یاران بزرگوار ایشان، ادامه داد: در این عملیات تعدادی از عناصر تروریست که همگی اتباع غیر ایرانی بودند دستگیر و بیش از 100 کیلو گرم مواد انفجاری و تجهیزات متعلقه از تروریست‌ها کشف و ضبط شد.
 
وزیر اطلاعات افزود: اسناد موجود نشان دهنده خط دهی دشمنان ایران اسلامی از آن سوی مرزها در هدایت عناصر تروریست برای ایجاد نزاع‌های مذهبی در داخل کشور بوده که با هشیاری  مردم شریف ناکام مانده است.
 
در طول چند سال اخیر عناصر تروریستی متعددی از سوی برخی کشورها و گروه های تروزیستی وابسته به این کشورها به سمت ایران گسیل شدند که شماری از این عناصر در مناطق مرزی شناسایی و دستگیر یا کشته شدند و شماری دیگر نیز در شهرها و پس از شکل گیری هسته های ترور شناسایی و از اقدامات خرابکارانه شان جلوگیری شده است.

پس از کشف یک تیم تروریستی در تهران که ده ها کیلوگرم مواد منفجره را برای قرار دادن در خودروها آماده کرده بود و عناصرش در مخفیگاهشان دستگیر شدند، عملیات تازه سربازان گمنام امام زمان دومین عملیات ضدتروریستی در عمق خاک ایران است که در ماه های اخیر جزئیاتش اعلام می شود.
منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : کشف 100 کیلوگرم مواد منفجره در جریان خنثی‌سازی عملیات تکفیری ها در استان فارس

کشف 100 کیلوگرم مواد منفجره در جریان خنثی‌سازی عملیات تکفیری ها در استان فارس

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS