امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 03:27:10
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3158

تاریخ انتشار : 07/12/1392 - 10:07

اختصاصی / گزارشی از دستاوردهای رو به رشد فوتبال شهرستان جویبار :

باشگاه شهرداری جویبار، نماد توانمندی استعدادهای بومی / محمود فکری نقطه اتکاء بازیکنان جوان

باد اذعان نمود حضور کاپیتان سابق و با تجربۀ تیم استقلال و ملی پوش سابق تیم ملی ایران در رأس کادر فنی باشگاه شهرداری جویبار به عنوان نمونه ای کامل از توانمندی بازیکنان جویباری برای همۀ ورزش دوستان و علاقمندان به فوتبال به ویژه بازیکنان پرانگیزه و توانمند جویباری مطرح می باشد.

باشگاه شهرداری جویبار، نماد توانمندی استعدادهای بومی / محمود فکری نقطه اتکاء بازیکنان جوان

جویباران - مولفۀ ورزش در شهرستان جویبار از دیرباز با معرفی پهلوانان و قهرمانان صاحب نام  کشتی  در سطوح مختلف قهرمانی کشور،قهرمانی آسیا،جهان و المپیک بیانگر وجود استعداد بی نظیر جوانان جویباری در عرصه های ورزشی می باشد. در سال های اخیر رشد فزاینده و پیشرفت فراوان و چشمگیر جوانان بااستعداد جویباری در دیگر رشته های مختلف ورزشی به ویژه ورزش پر طرفدار فوتبال بیانگر ظرفیت عظیم نیروی انسانی و کارآمد جوان در عرصه های ورزشی به ویژه فوتبال می باشد که حاصل آن را می توان در حضور تیم فوتبال شهرداری جویبار در لیگ فوتبال دستۀدوم کشور به عنوان نخستین تجربۀ این شهرستان در سطوح بالای فوتبال کشور مورد ارزیابی قرار داد.

باید اذعان نمود تیم فوتبال شهرداری جویبار به عنوان نماد رشد و پیشرفت فوتبال شهرستان جویبار در سطوح بالای  فوتبال کشور مورد اجماع همگان می باشد،لیکن تحقق این امر در سایۀ وجود فرصت ها و نقاط قوت موجود در فوتبال شهرستان جویبار به منصۀ ظهور رسید که از آن جمله می توان به کاپیتان سابق تیم استقلال تهران و بازیکن سابق تیم ملی ایران و پتانسیل فراوان بازیکنان و جوانان بومی این شهر ، به عنوان مهمترین دستاورد و ویژگی های ارزشمند فوتبال شهرستان جویبار اشاره نمود که تفصیل آن به شرح ذیل می باشد:

محمود فکری؛ نقطۀ اتّکاء بازیکنان جوان جویباری

حضور کاپیتان سابق  و با تجربۀ تیم استقلال و ملی پوش سابق تیم ملی ایران  در رأس کادر فنی باشگاه شهرداری جویبار  به عنوان نمونه ای  کامل از توانمندی بازیکنان جویباری برای همۀ ورزش دوستان مطرح می باشد.

بدیهی است حضور جناب محمود فکری در رأس کادر فنی تیم شهرداری جویبار در لیگ فوتبال دستۀ دوم کشور در نوع خود به عنوان فرصتی مغتنم برای پیشرفت هر چه بیشتر فوتبال جویبار در سطح کشور و نیز ارتقاء انگیزۀ بازیکنان بومی این شهر در تداوم سیر رو به رشد موفقیت های ورزشی این بازیکنان مورد نظر می باشد.

هم چنین گفتنی است سوابق درخشان سرمربی کنونی تیم شهرداری جویبار  در افتخار آفرینی در  بالاترین سطح فوتبال کشور خود حاکی از وجود شایستگی و استعدادهای بی نظیر و غیر قابل انکار بازیکنان جویباری  برای بازی در سطوح بالای فوتبال کشور می باشد.

از این رو لزوم بهره گیری از توانمندی های جناب محمود فکری در راستای تسریع در رشد و پیشرفت فوتبال شهرستان جویبار و معرفی دیگر بازیکنان جویباری به بالاترین سطح فوتبال کشور امری انکار ناپذیر خواهد بود.

فوتبال جویبار؛ پتانسیل بی پایان از بازیکنان بااستعداد بومی

وجود بازیکنان بااستعداد بومی و باانگیزه در تیم شهرداری جویبار و دیگر تیم های فوتبال در سطح کشور، به نوبۀ خود به عنوان ابزار ارزشمند و ذی قیمت در مسیر کسب موفقیت های روز افزون تیم شهرداری جویبار و ورزش این شهر مد نظر است.

در حال حاضر و با حضور تیم شهرداری جویبار در لیگ دستۀ دوم فوتبال کشور ،بسترهای لازم برای شکوفایی استعدادهای بازیکنان فوتبال در شهر جویبار و در خانه  بیش از گذشته فراهم شده است.

لذا بازیکنان جوان و جویای نام جویباری باید با بهره گیری از تجربیات ارزشمند سرمربی خود و ظهور توانایی های خود در مسابقات آتی لیگ دستۀ دوم کشور در راستای تداوم موفقیت های فوتبال این شهر و استمرار حرکت رو به رشد خود بی افزایند.

ضرورت حمایت همه جانبۀ مسئولان از تیم شهرداری جویبار

باید اذعان نمود  مسئولان اجرایی  شهرستان جویبار و هم چنین امام جمعۀ محترم و ورزش دوست جویبار به هیچ عنوان با فضای حمایت از ورزش این شهر بیگانه نیستند.

بلکه حضور موفقیت آمیز قهرمانان کشتی گیر جویباری در عرصه های ملی و جهانی و نیز قهرمانی تیم شهدای جویبار در لیگ کشتی کشور در سال های اخیر بیانگرکارنامۀ درخشان ورزشکاران و حامیان ورزش و حضور موثر و حمایت همه جانبۀ مسئولان می باشد.

از این رو شایسته است آحاد مسئولان و حامیان ورزش با همدلی و وحدت رویه در راستای رفع مشکلات عدیدۀ مالی و ارتقای روحیه بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری جویبار اقدام نمایند زیرا وجود برخی مشکلات به ویژه کمبودهای منابع مالی قطعا بر روی بعد فنی و مؤلفه های انگیزشی بازیکنان این تیم تأثیر منفی به جای خواهد گذاشت.

اگرچه تماشاگران فهیم  جویباری از نمایش تیم شهرداری جویبار در لیگ فوتبال دستۀ دوم کشور به عنوان اولین حضور احساس رضایت می کنند و انتظار علاقمندان به فوتبال از این تیم درحضور آبرومندانه و  ارائه بازی های  قابل قبول تاکنون به منصۀ ظهور رسیده است، لیکن این موفقیت در نخستین سال حضور در لیگ دستۀ دوم کشور ،نافی حمایت هر چه بیشتر مسئولان برای مرتفع نمودن مشکلات عدیدۀ مالی و ایجاد سخت افزارهای لازم برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات و بسط و توسعۀ  اماکن ورزشی فوتبال در شهرستان جویبار نیست.

لذا امید است همۀ مسئولان و نیز امام جمعۀ محترم و ورزش دوست شهرستان جویبار با حمایت کامل از تیم شهرداری جویبار و ورزش فوتبال این شهر در رده های مختلف سنی  و رفع مشکلات در این رشته ورزشی به ویژه تیم شهرداری جویبار گام بردارند که تحقق این مهم حضور هر چه بهتر و موثرتر این تیم به عنوان نماد توانمندی فوتبال این شهرستان  در ادامۀ مسابقات لیگ فوتبال دستۀ دوم کشور و تداوم رشد و پیشرفت فوتبال این شهر در سطح کشور و ارتقای موفقیت های آتی تیم شهرداری جویبار را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : باشگاه شهرداری جویبار، نماد توانمندی استعدادهای بومی / محمود فکری نقطه اتکاء بازیکنان جوان

باشگاه شهرداری جویبار، نماد توانمندی استعدادهای بومی / محمود فکری نقطه اتکاء بازیکنان جوان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS