امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 12:37:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31570

تاریخ انتشار : 19/07/1395 - 11:12

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان جویبار عنوان کرد

تعمیر 80درصد از مدارس جویبار در پروژه مهر95

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان جویبار گفت: در سطح آموزشی دانش آموزان این شهرستان 200درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشتند.

تعمیر 80درصد از مدارس جویبار در پروژه مهر95

به گزارش خبرنگار جویباران، اصغر رحیمی در نشست با اصحاب رسانه با اشاره به این‌که در تاریخ 70 ساله آموزش‌وپرورش خروجی قبول‌شدگان کنکور در سال جاری در این شهرستان بی‌نظیر بوده است، گفت: سال گذشته رتبه آموزشی در سطح مدارس این شهرستان رتبه 28 استانی بوده که باهمت خوب مدارس، خانواده‌ها و آموزشگاه‌ها این رتبه به جایگاه هشتم استانی ارتقاء پیدا کرد.

وی بابیان اینکه 59 نفر در کنکور سراسری سال جاری پذیرفته‌شده‌اند، افزود: خوشبختانه در سطح آموزشی دانش آموزان این شهرستان 200درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال  قبل داشتند.

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان جویبار با اعلام اینکه 135 مدرسه در این شهرستان وجود دارد، اظهار داشت : 38 مدرسه به‌صورت دو شیفته آموزش می‌دهند و6  مدرسه غیرانتفاعی که 4 مدرسه در مقطع ابتدایی و 2 مدرسه در مقطع متوسطه فعالیت دارند.

رحیمی بابیان این‌که در پروژه مهر سال 95 تمامی مدارس این شهرستان در بحث سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حضور  داشتند، تصریح کرد:80 درصد مدارس در بحث سخت‌افزاری مورد تعمیرات قرار گرفتند و در حوزه نرم‌افزاری تلاش کردیم جلسات بروز رسانی برای مدیران  مدارس  برای آشنایی بیشتر با این حوزه برگزار شود.

وی به طرح هدایت تحصیلی برای 981 دانش‌آموز پایه نهم در سال تحصیلی 95 - 96 اشاره و خاطرنشان کرد: بحث سازمان‌دهی دبیران از مهم‌ترین موضوعات در پروژه مهر سال جاری بوده که سعی شده از دبیران باتجربه در مدارس خود شهر جویبار بکار گرفته شود.

رئیس آموزش‌وپرورش جویبار به خدمات شایسته خیرین این شهرستان در امر مدرسه‌سازی، تجهیز و امکانات مدارس اشاره و افزود: دو مدرسه در قالب طرح برکت در شورکاء و لاریم ساخته شد.

رحیمی از وجود 17 مدرسه تخریبی در سطح شهرستان جویبار خبر داد و خاطرنشان کرد: برای خارج کردن  این مدارس از حالت تخریبی نیازمند اعتبار مناسب از سوی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان هستیم.

 

 

دیدگاه شما در مورد : تعمیر 80درصد از مدارس جویبار در پروژه مهر95

تعمیر 80درصد از مدارس جویبار در پروژه مهر95

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS