امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 18:21:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31533

تاریخ انتشار : 15/07/1395 - 17:34

سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو اختصاصی با جویباران:

برای من اعتقاداتم مهم تر از مدال طلا است / کادر فنی یک طلا برایم کنار گذاشته بود

سیدمهدی هاشمی پس از حاضر نشدن در مقابل حریف اسرائیلی گفت: میتوانستم طلا بگیرم، اما اعتقاداتم و حفظ ارزش های انقلاب برایم مهم تر از ده ها مدال طلا است.

 برای من اعتقاداتم مهم تر از مدال طلا است / کادر فنی یک طلا برایم کنار گذاشته بود

سیدمهدی‌هاشمی در خصوص حضورش در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی جویباران گفت: پس از حضور موفق در مسابقات انتخابی تیم ملی و پس از آن کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا، تمام فکر و ذهنم را معطوف کسب مدال طلای مسابقات جهانی کرده بودم، اما متأسفانه گویا قسمتم نبود که با دست پر برگردم .

هاشمی درمورد حاضر نشدنش در مقابل حریف اسرائیلی در این رقابت‌ها، گفت: تمام مربیان در تیم ملی شاهد بودند که چقدر از نظر بدنی و روانی مهیای حضور در این رقابت‌ها و کسب مدال طلا بودم، اما در قرعه بدشانسی آوردم و به اسرائیل خوردم و با این‌که مطمئن بودم با این آمادگی مطلوبم هم کشتی‌گیر اسرائیلی و هم سایر رقبا را به راحتی شکست خواهم داد، اما برای من اعتقاداتم مهم‌تر از مدال طلا بود و به همین دلیل به بهانه مصدومیت جلوی حریف اسرائیلی حاضر نشدم تا از دور رقابت‌ها کنار روم. در این مسابقات بازنده‌هایم در قهرمانی آسیا به مدال جهانی دست یافتند .

این نوجوان جویباری در پاسخ به این که خیلی از مربیان جویباری این امید را دارند که او هم همانند حسن یزدانی شگفتی ساز المپیک توکیو خواهد بود، عنوان کرد:  تمام هدفم این است که در اوج جوانی در المپیک توکیو حاضر شوم و برای مردم شهر و کشورم افتخار آفرینی کنم و مطمئن باشید برای رسیدن به این هدفم کم نخواهم گذاشت .

دارند مدال طلای نوجوانان آسیا در پایان ضمن تشکر از زحمات سرمربی اسبق تیم ملی، اظهار کرد: از آقای مراد محمدی به خاطر زحماتش در تیم ملی تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانم سال آینده زیر نظر کادر فنی جدید تیم ملی نوجوانان به سرمربیگری آقای غلامرضا محمدی، به قهرمانی جهان دست یابم، همچنین نهایت تشکر و قدردانی را از پدرم دارم که هم برای من و هم برادرهایم از جان و دل وقت می‌گذارد و زحمت می‌کشد تا موفق باشیم.  

دیدگاه شما در مورد : برای من اعتقاداتم مهم تر از مدال طلا است / کادر فنی یک طلا برایم کنار گذاشته بود

 برای من اعتقاداتم مهم تر از مدال طلا است / کادر فنی یک طلا برایم کنار گذاشته بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS