امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 20:28:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31512

تاریخ انتشار : 15/07/1395 - 09:18

استاندار مازندران خبرداد:

مشارکت 18 شرکت فناوری اطلاعات برای ایجاد اشتغال در مازندران

استاندار مازندران گفت: با مشارکت 18 شرکت فعال حوزه it و ict و سرمایه گذاری 2000 میلیارد تومانی شاهد ایجاد اشتغال در مازندران خواهیم بود.

به گزارش جویباران، ربیع فلاح جلودار امروز در نشست منطقه ای توسعه مشارکت عمومی و خصوصی واگذاری طرحهای تملک دارایی سرمایه ای به بخش غیردولتی در ساری با اشاره به اینکه احیای سازمان برنامه و بودجه جلوی نابسامانی و بی نظمی اقتصادی را در کشور گرفت، تصریح کرد:

سازمان برنامه و بودجه با تدوین برنامه های کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت کشور را در مسیر توسعه همه جانبه قرار می دهد.
وی با بیان اینکه انحلال سازمان مدیریت بهره گیری از خردجمعی برای مدیریت را به تصمیمات فردی و لحظه ای تبدیل کرد و دولت گذشته هزاران طرح نیمه تمام را به دولت تدبیر و امید واگذار کرد، بیان کرد: در استان مازندران در سه سال گذشته 3800 طرح و پروژه نیمه تمام با اعتباری بالغ بر 4800 میلیارد تومان تکمیل و به بهره برداری رسید.
فلاح بیان کرد: متاسفانه تعهدات هزینه ای دولت گذشته بسیاری از اعتبارات کشور را به خود اختصاص داده و امروز حجم بالای اعتبارات هزینه ای پروژه عمرانی را با مشکل روبرو کرده است.
وی گفت: یکی از سیاست های جدی دولت واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی است و  اصلاح نظام و ساختار اداری و کاهش بروکراسی اداری نیز در این حوزه از انتظارات ماست.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه 250 خدمت در دستگاه های اجرایی مازندران برون سپاری شده است، تصریح کرد: سیاست های 24 گانه اقتصاد مقاومتی در حقیقت سند توسعه کشور است و سیاست های اقتصاد مقاومتی باید بر اساس برش استانی به درستی اجرا شود.
این مسئول با اعلام اینکه استان مازندران با پرداخت تسهیلات به قریب 450 واحد تولیدی در بسته رونق تولید همچنان پیشتاز است، گفت: 223 پروژه قابل واگذاری در استان شناسایی و 87 پروژه نیز تا کنون واگذار شده است.
وی با اشاره به اینکه شان دولت سیاستگذاری، نظارت و زمینه سازی برای مشارکت مردم است و سرشماری و اطلاعات آن می تواند کمک بزرگی به برنامه ریزی و توسعه متوازن استان کند، بیان کرد: از مردم استان انتظار داریم با توجه به زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در سرشماری اینترنتی پیشگام و پیشتاز باشند.
فلاح تصریح کرد: با مشارکت 18 شرکت فعال حوزه  it و ict  و سرمایه گذاری 2000 میلیارد تومانی شاهد ایجاد 4000 شغل جدید برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در مازندران خواهیم بود.

دیدگاه شما در مورد : مشارکت 18 شرکت فناوری اطلاعات برای ایجاد اشتغال در مازندران

مشارکت 18 شرکت فناوری اطلاعات برای ایجاد اشتغال در مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS