امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 07:37:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31449

تاریخ انتشار : 12/07/1395 - 09:28

رونمایی از سیستم پرداخت موبایلی NFC

شرکت به‌پرداخت ملت بعد از ۱۲ سال فعالیت با برنامه‌ریزی برای ارایه خدمات نرم‌افزار سکه جهت سهولت در انجام کارهای بانکی به مشتریات خود، طی مراسمی از سیستم پرداخت موبایلی NFC رونمایی کرد.

به گزارش جویباران، رستم شاه گشتاسبی، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت در نشست خبری اعلام‌کرد: NFCجدیدترین فناوری بی‌سیمی است که این امکان را برای دستگاه‌ها فراهم کرده تا در فواصل کوتاه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. NFCبیشتر از هر چیزی با “کیف پول موبایل” در ارتباط است، ایده‌ای که تلفن هوشمند شما را جایگزین پول نقد و کارت‌های اعتباری‌ می‌کند.

مدیرعامل به‌پرداخت با بیان اینکه این مجموعه در حال حاضر بزرگ‌ترین شرکت PSP در ایران است گفت: این مجموعه بر مبنای امنیت و با سهولت خدمات پرداخت را به مشتریان خود ارایه می‌دهد.

وی گفت: با توجه با اینکه بر اساس آمار به پرداخت در کشور و خاورمیانه رتبه اول و در سطح جهانی رتبه ۲۲ را  در بالاترین آمار تراکنش دارد در تلاشیم با ابداع روش‌های جدید بتوانیم خدمات تازه ارایه دهیم.

شاه گشتاسبی در ادامه اضافه کرد: سرویس پرداخت NFC بستری است که مورد پذیرش بانک مرکزی قرار گرفته و در آن شاپرک نیز دیده شده و پرداخت‌ها آسان‌تر از گذشته و بدون همراه داشتن کارت بانکی انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت به‌پرداخت بر اساس آخرین آمار موجود در شاپرک سهم ۲۵ درصدی به لحاظ تعداد تراکنش دارد در واقع در میان ۱۲ شرکت دیگر یک چهارم تراکنش‌ها  از این طریق انجام شده و همچنین از نظر مبلغ در مقایسه با باقی شرکت‌ها  ۳۴ درصد مبلغ تراکنش از سوی این شرکت پشتیبانی می‌شود.

شاه گشتاسبی افزود: سیستم پرداخت موبایلی NFCنوین و مبتنی بر توان فنی و بومی و با روشی جدید طراحی شده و مشتریان از این پس می‌توانند با ساده‌ترین روش و تنها با نصب این نرم‌افزار و فعال‌سازی آن روی موبایل خود به پرداخت هزینه کالای خود اقدام کنند.

وی افزود: ما تلاش داشته‌ایم تا امکان سوءاستفاده و جعل در این سرویس تا حد ممکن وجود نداشته باشد که دیگر همراه داشتن فیزیکی کارت برای مشتریان لزومی نخواهد داشت.

شاه گشتاسبی افزود: در حال حاضر با فعال‌سازی دستگاه پوز در ۱۵۰ هزار مرکز فروش در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم که در آینده این تعداد به ۶۰۰ هزار پایانه می‌رسد.

وی افزود: به پرداخت از یک سال و نیم گذشته روی این بستر در حال کار است و کلیه نکات امنیتی را با توجه به استانداردهای جهانی با مشاوره از کارشناسان خارجی در نظر گرفته اما توافق‌اولیه با بانک ملت بوده و تنها در حال حاضر از طریق کارت بانک ملت می‌توان این خدمات را انجام داد.

مدیرعامل شرکت به پرداخت اعلام‌کرد: به پرداخت در تلاش است از نیمه دوم مهرماه با مراکز معتبر مانند هایپراستارها و یا مراکز لاکچری همکاری کند و مشتریان می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

از خدمات سکه  می‌توان خرید شارژ، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت از طریق برنامه سکه (کد پذیرندگی و یا اسکن QR)، نیکوکاری، پرداخت قبض موبایل، خرید شارژ اینترنت و همچنین پرداخت از طریق تکنولوژی NFC نام برد.

دیدگاه شما در مورد : رونمایی از سیستم پرداخت موبایلی NFC

رونمایی از سیستم پرداخت موبایلی NFC

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS