امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 05:29:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31433

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 08:21

فرماندهی که «ذوالفقارِ» احمد متوسلیان بود

فرمانده تیپ 32 انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: مدت فرماندهی ایشان کم بود ولی رشادت‌ها و خدمات و حماسه‌ای که شهید مظاهری و امثال ایشان خلق کردند در تاریخ ثبت می‌شود.

به گزارش جویباران، سردارمهدی فرجی در مراسم آبروی محله، گرامیداشت سردار شهید «حبیب‌الله مظاهری» بیان کرد: برگزاری مراسم با عنوان آبروی محله با یاد و خاطره شهداکار بسیار نیکویی هست چراکه عده ای تلاش می‌کنند آبروی محله و آبروی انقلاب اسلامی را ببرند ولی با برگزاری این یادواره‌ها این آبرو بر می‌گردد.شهدای شهر مریانج به واسطه حضور خوبی که در دفاع مقدس داشتند به استان ما آبرو بخشیدند و کشور ما به این شهر به خاطر رشادت‌ها، ایثارگری و جانفشانی‌های رزمندگانش مدیون است.

وی در بیان ویژگی‌های شهدای شهر مریانج گفت: ما کمتر جایی همچون شهدا و رزمندگان شهر مریانج سراغ داریم و فراموش نکرده‌ایم عملکردها و ایثارگری‌هایی که در طول جنگ داشتند و هیچ‌گاه به خود اجازه نمی‌دهیم که آنها را از ارزش و اهمیت پایین بیاوریم و همیشه زنده و جاوید هستند.  شهدای مریانج یک ویژگی خاص و ممتازی دارند و آن این است که در مورد هر یک از شهدای مریانج که صحبت به میان می‌آید همواره مطرح بوده‌اند، در طول جنگ ایمان، اعتقاد، تدین وعشق به اسلام و شهادت این شهدا در عملیات های مهم شاخص بودند.

سردار فرجی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظاهری توضیح داد: زمانی که شهید مظاهری فرمانده جنگ بود ما یک سرباز ساده بودیم و اگر من امروز در وصف حبیب صحبت کنم در شأن این شهید بزرگوار نیست. تواضع و متانت شهید مظاهری را کمتر کسی داشت بسیار کم حرف و پرکاربود و در زمان خودش برای حاج احمدمتوسلیان عملدار و ذوالفقار بود و برای حاج محمود شهبازی حکم دست راست را داشت.

وی ضمن بیان رشادت‌های این شهید والا مقام در طول جنگ گفت: مدت فرماندهی ایشان کم بود ولی رشادت‌ها و خدمات و حماسه‌ای که شهید مظاهری و امثال ایشان خلق کردند در تاریخ ثبت می‌شود.

فرجی در ادامه ضمن تبریک و تسلیت شهادت «محمدرضا زارع الوانی» افزود: شهید مظاهری رفت ولی راه ایشان ادامه دارد وامثال ایشان هنوز هست و کسی که یک بار زندگی نامه این شهید را با عشق بخواند جذب او می‌شود چراکه شهید بزرگوار مدافع حرم «محمدرضا زارع الوانی» با خواندن وصیت‌نامه ایشان به صورت داوطلبانه وارد جبهه مقاومت شد و به راحتی از دنیا دل کند و پاداش شهادت در راه خدا نصیبش شد.

وی در وصف شهید زارع الوانی گفت: شهید زارع الوانی بسیار گمنام است، از روز اول دنبال منافع شخصی نبود و کارهای ویژه و مهمی که در راه خدمت به جمهوری اسلامی انجام داده بر همگان پوشیده است. اگر ماامروز در این مکان جمع شده ایم و یادی از حبیب و حبیب ها می‌کنیم جبهه مقاومت را فراموش نکنیم چراکه امنیتی که در کشور حاصل است به خاطر رشادت‌ها و ایثارگری‌های هموطنانی است که از خود گذشتند و در سوریه در راه اسلام از شیعیان به خوبی دفاع می‌کنند.

دیدگاه شما در مورد : فرماندهی که «ذوالفقارِ» احمد متوسلیان بود

فرماندهی که «ذوالفقارِ» احمد متوسلیان بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS