امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 03:04:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3142

تاریخ انتشار : 05/12/1392 - 13:42

اختصاصی / سرهنگ خادم در گفتگو با جویباران عنوان کرد:

بسیجیان خط شکنان اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور / اقتصاد مقاومتی نیاز به یک حرکت جهادی دارد

فرمانده سپاه ناحیه جویبار گفت: بسیجیان با یک برنامه ریزی صحیح به عنوان خط شکنان اجرای اقتصاد مقاومتی در خط مقدم این جبهه قرار دارند.

بسیجیان خط شکنان اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور / اقتصاد مقاومتی نیاز به یک حرکت جهادی دارد

سرهنگ علی خادم در گفتگو با خبرنگار جویباران، با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی همان مقاوم سازی اقتصاد است.

وی افزود: ما باید با استفاده از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در مقابل فشار های دشمنان ایستادگی کنیم و به نوعی از تهدید ها فرصت ایجاد نماییم.

فرمانده سپاه ناحیه جویبار با اشاره به اینکه نگاه ما به اقتصاد باید یک نگاه ویژه به درون باشد گفت: جمهوری خلق چین چندین سال تحت تحریم های بسیار شدید کشورهای غربی بود اما یک بار هم دست به سوی آنها دراز نکرد و با کار وتلاش خود را به جایی رساندند که امروز کشور چین جزو 10 کشور بزرگ اقتصادی دنیا قرار دارد.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی مهمترین رکن اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: در سال حدود 15 هزار میلیارد صرف واردات مواد غذایی به کشور میکنیم در حالی که با یک برنامه ریزی درست و مناسب و از بین بردن آسیب ها و چالش ها ما خود میتوانیم صادر کننده مواد غذایی باشیم.

سرهنگ خادم عنوان کرد: مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از چند سال قبل و پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اشتغال زایی در بین جوانان وارد این حوزه شده و اکثر برنامه های بسیج خود را به برنامه های اشتغال محور قرار داده است.

وی ادامه داد : ما در شهرستان با ورود به عرصه اشتغال زایی موفقیت های خوبی کسب کرده ایم به طوری که در سال 92 با اهدا 1 میلیارد و 83 میلیون تومان وام 126 نفر را از بیکاری رها کردیم.

فرمانده سپاه ناحیه جویبار تصریح کرد: در بخش های کشاورزی و شیلات شامل پرورش گاو های شیری، پرورش گوسفند، پرورش مرغ و ماکیان، تولید کود ورمی کمپوست، باغداری و ... برای 91 نفر از برادران و خواهران و با اهدا بیش از 840 میلیون تومان وام اشتغال ایجاد کرده ایم.

وی ادامه داد: در بخش های صنعت، خدمات و تولیدات شامل خرید خودروی عمومی، تجهیز خدمات ساختمانی، تجهیز مطب پزشکان و پیرا پزشکان، تجهیز صنایع نساجی، پوشاک و سراجی و ... برای 26 نفر و با اهدا 180 میلیون تومان اشتغال ایجاد کرده ایم.

سرهنگ خادم همچنین از اشتغال 9 نفر در بخش های فرهنگ، هنرو صنایع دستی نیز خبر داد.

وی در پایان تأکید کرد: برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی باید یک کار جهادی انجام داد و با همکاری همه ادارات و نهادها سیاست های اقتصاد مقاومتی را در جامعه اجرا کرد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : بسیجیان خط شکنان اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور / اقتصاد مقاومتی نیاز به یک حرکت جهادی دارد

بسیجیان خط شکنان اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور / اقتصاد مقاومتی نیاز به یک حرکت جهادی دارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS