امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396
ساعت 00:49:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31413

تاریخ انتشار : 11/07/1395 - 07:12

گلایه شدید بهادر مولایی از فدراسیون وزنه‌برداری:

چرا حکمی که قطعی نیست را منتشر کرده‌اند؟!

وزنه‌بردار فوق سنگین ایران گفت: فدراسیون با چه مجوزی حکمی که هنوز قطعی نیست را در رسانه‌ها منتشر کرده است، از طرفی افرادی هم که برای من حکم صادر کردند حقوقدان نیستند.

به گزارش جویباران، بهادر مولایی طی گفت‌وگویی درباره حکم کمیته‌ انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری مبنی بر اینکه او تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است، اظهار کرد: جلسه‌ای که برگزار کردند غیرقانونی بوده و زیر نظر وزارت ورزش نبوده است.

 

وی افزود: رای اعلام شده در حالی که هنوز به صورت کتبی به دست من نرسیده، در سایت فدراسیون، رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی منتشر شده است و این اتفاق باعث شد تا با آبروی من و خانواده‌ام بازی شود.

 

وزنه‌بردار فوق سنگین ایران ادامه داد: به من 10 روز فرصت داده شد تا به رای اعتراض کنم و این مهلت از وقتی که نامه به صورت کتبی به دستم برسد، آغاز می‌شود. شاید من بخواهم به حکم اعتراض کنم و کمیته انضباطی نیز رای خود را تغییر دهد اما اکنون که خبر تعلیق بهادر مولایی پخش شده است با آبروی ریخته من و خانواده‌ام چکار خواهند کرد؟

 

مولایی تصریح کرد: واقعا با چه مجوزی رایی که قطعی نیست را داخل رسانه‌ها منتشر کرده‌اند؟

 

وی جلسه کمیته انضباطی را غیرقانونی دانست و گفت: اشخاص داخل جلسه کمیته انضباطی حقوقدان نیستند تا حکم صادر کنند. رییس کمیته انضباطی فدراسیون آیا حقوقدان است که بخواهد حکم صادر کند؟ بالاخره باید قانون را مطلع باشند تا بتوانند حکم صادر کنند.

 

وزنه‌بردار فوق سنگین ایران گفت: از طرفی دو نفر که در فدراسیون مشغول به فعالیت هستند در یکی از گروه‌های اجتماعی حرف‌های توهین‌آمیزی را به من و خانواده‌ام نسبت دادند. من این موضوع و اینکه رای کمیته انضباطی هنوز به دستم نرسیده اما در رسانه‌ها و حتی صداوسیما منتشر شده است را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهم کرد. کسانی هم که حقوقدان باشند می‌دانند حق با من است.

 

مولایی در پایان تاکید کرد: هنوز هم می‌گویم به کسی توهین نکرده‌ام، زمانی هم که حکم کمیته انضباطی به صورت کتبی به دستم برسد جواب قانع کننده‌ای به کمیته انضباطی خواهم داد.

دیدگاه شما در مورد : چرا حکمی که قطعی نیست را منتشر کرده‌اند؟!

چرا حکمی که قطعی نیست را منتشر کرده‌اند؟!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS