امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 22:14:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31347

تاریخ انتشار : 07/07/1395 - 03:18

رشد 200 درصدی شاخص های عملکردی فرهنگ و ارشاد مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: بر اساس اعلام سازمان برنامه و بودجه استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران جزو ٥ دستگاه برتر در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد قرار گرفت.

به گزارش جویباران، احد جاودانی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با کسب رتبه پنجم در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد و همچنین رشد بیش از ٢٠٠ درصدی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، توانست عملکردی درخشان در سال ١٣٩٤ داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار کرد: ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی که برای بررسی تطبیق برنامه ها با اهداف و وظایف تعیین شده و نمایاندن نقاط ضعف و قوت آن در پایان هرسال انجام می شود، در حقیقت تصویری شفاف‌تر از چگونگی فعالیت‌ها را به مدیران و مردم ارائه می کند تا برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه در جهت تقویت یا اصلاح روند مورد استفاده قرار گیرد .

جاودانی، فراهم‌آوری شالوده‌ای برای تصمیم‌گیری درست درباره تغییرات مورد مشاهده یا وقوف بر برنامه‌ها را دلیل متقن ارزیابی های سالانه برشمرده و افزود: ایجاد عقلانیت برای تغییرات سازمانی و کارکنان، آماده‌سازی برای تدارک پیش‌نیازها و همچنین جهت‌دهی به برنامه‌ریزی‌ها و بنیان نهادن یک نظارت فراگیر و جامع، از مهم‌ترین اهداف ارزیابی عملکرد در پایان هر سال است.

وی ارزیابی عملکرد امسال را متفاوت از سال گذشته دانسته و اذعان داشت: این ارزیابی، بدواً توسط وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و از طریق سامانه الکترونیکی شاخص ها مورد بررسی قرارگرفته وبه کارشناسان با تجربه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان محول شد.

جاودانی بررسی عملکرد دستگاه ها در استان را در ایجاد فضایی رقابتی میان دستگاه ها مؤثر دانسته و تأکید کرد: با یاری خداوند بزرگ و همفکری و همراهی معاونت ها و واحدهای تخصصی و پیگیری های مستمر و موثر دفتر بازرسی این اداره کل توانستیم برای نخستین بار در میان ٥٥ دستگاه اجرایی، جز ٥ دستگاه برتر استان در شاخص های اختصاصی قرار گیریم که در این مسیر، دقت عمل و تلاش صادقانه ی رؤسا و کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها و همچنین معاونین، رؤسای ستادی، کارشناسان و  کارکنان ستادی این اداره کل، قابل ستایش بود.

دیدگاه شما در مورد : رشد 200 درصدی شاخص های عملکردی فرهنگ و ارشاد مازندران

رشد 200 درصدی شاخص های عملکردی فرهنگ و ارشاد مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS