امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 06:53:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 31345

تاریخ انتشار : 06/07/1395 - 20:56

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار:

پاسداری از انقلاب یک تکلیف دینی است/ انتهای بزرگ‌نمایی دشمن و کوچک‌نمایی خود مذاکره غیرعادلانه تسلیم شدن است

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار اظهار داشت: : امروز کاری نکنیم که قداست دفاع مقدس زیر سؤال برود و با بزرگ‌نمایی دشمن و کوچک‌نمایی خود ناچار به انفعال و مذاکره غیرعادلانه تسلیم شویم.

پاسداری از انقلاب یک تکلیف دینی است/ انتهای بزرگ‌نمایی دشمن و کوچک‌نمایی خود مذاکره غیرعادلانه تسلیم شدن است

به گزارش خبرنگار جویباران، اسماعیل نادعلی در همایش ائمه جماعات و هیئت امناء مساجد و فرماندهان پایگاه مقاومت محلات شهرستان جویبار ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس سند افتخار مردم ایران در تاریخ این سرزمین و اسلام است.

وی دفاع مقدس را نشانه تحقق وعده الهی در پیروزی حق بر باطل دانست و افزود: هشت سال دفاع مقدس درس بی‌اعتمادی به دشمن، قدرت‌های استکباری که مظهر آن آمریکا است را به ما آموخت.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار به رمز ماندگاری و پیروزی دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: آنچه باعث شد تا تمام دنیا در برابر انقلاب و دفاع مقدس تعظیم و تحسین کنند، استقامت و پایداری، ایمان و اعتقاد به خداوند، اخلاص، اعتقاد به حقانیت اسلام، درستی آرمان‌های انقلاب، ایثار و فداکاری، اعتقاد به رهبری  و ولی‌فقیه و در یک‌کلام فرهنگ شهادت‌طلبی یعنی فرهنگ عاشورا بود.

نادعلی بابیان این‌که امام خمینی(ره) یک استراتژیست بی‌نظیر در تاریخ بود گفت: امام در همان روز آغاز جنگ اشتباهات راهبردی دشمن را به فرصت طلایی تبدیل کرد، ایشان در پنج محور ازجمله جایگزینی جهاد فی سبیل الله به‌جای جنگ آب‌وخاک، طرح و تقویت فرهنگ شهادت‌طلبی به‌عنوان موتور محرکه برای جهاد به‌جای کشته شدن برای آب‌وخاک، بهره‌گیری از نقاط قوت و فرصت‌های تاریخی اسلام نظیر زنده ماندن اسلام و انقلاب به برکت محرم و صفر، بهره‌گیری از مدل قرآنی دوقطبی سازی صحنه حق و باطل و بالاخره ارائه شیوه جدیدی از مبارزه با دشمن تحت عنوان جنگ مردمی به‌عنوان نبرد اسلامی در مقابل جنگ کلاسیک و چریکی و پارتیزانی، ابتکار عمل را در دست گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امروز کاری نکنیم که قداست دفاع مقدس زیر سؤال برود و با بزرگ‌نمایی دشمن و کوچک‌نمایی خود ناچار به انفعال و مذاکره غیرعادلانه تسلیم شویم.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار بابیان این‌که پاسداری از انقلاب یک تکلیف دینی است گفت: امروز پاسداری و حفاظت از دستاوردهای انقلاب، امام و شهدا لازمه‌اش شناخت دشمن، موقعیت و وضعیت شناسی است بنابراین پاسداری از انقلاب و نظام تاریخ‌مصرف ندارد.

نادعلی به توطئه دشمنان برای جدایی مردم از رهبری اشاره و تصریح کرد: استکبار بعد از شکست در همه میدان‌های سخت، نیمه سخت و نرم به این نتیجه رسید که انقلاب اسلامی ایران شکست‌ناپذیر است ازاین‌رو با توطئه‌هایی به دنبال جدا کردن مردم از رهبری، سست کردن اعتقادات مردمی، رواج بی‌بندوباری‌های اجتماعی و فرهنگی است.

وی به وظایف مردم و مسئولین در این برهه از زمان اشاره کرد و گفت: ما در این برهه از زمان و در آستانه ماه محرم باید به دنبال گسترش روح و تفکر انقلابی، دفاع از نظام و انقلاب اسلامی، تلاش مداوم و مضاعف در جهت توسعه فعالیت‌ها کمی و کیفی مذهبی و دینی و تعمیق و توسعه ارتباط و نقش‌آفرینی و ارتقاء اثربخشی در اجتماع باشیم.

دیدگاه شما در مورد : پاسداری از انقلاب یک تکلیف دینی است/ انتهای بزرگ‌نمایی دشمن و کوچک‌نمایی خود مذاکره غیرعادلانه تسلیم شدن است

پاسداری از انقلاب یک تکلیف دینی است/ انتهای بزرگ‌نمایی دشمن و کوچک‌نمایی خود مذاکره غیرعادلانه تسلیم شدن است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS