امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 07:43:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 313

تاریخ انتشار : 30/06/1392 - 15:02

اختصاصی / جویباران گزارش می دهد

پهلوانان به شهر خویش بازگشتند

بعید می دانم اهل جویبار باشید و از بازگشت پهلوانان بی خبر مانده باشید چرا که امروز 30 شهریور تمام شهر از صدای ساز و دهل و فریاد شادی مردم پر شده بود.

پهلوانان به شهر خویش بازگشتند

به گزارش خبرنگار جویباران، ساعت 9:30 صبح امروز 30 شهریور قهرمانان و پهلوانان جویباری به پایتخت کشتی کشور یعنی جویبار بازگشتند.

این مراسم که از پل شیب آبندان شروع شده بود ، با سیل عظیمی از مردم اقشار مختلف جامعه همراه گردید.در حضور مردم هیچ محدودتی از نظر جنس و سن و شغل وجود نداشت.همه با آغوشی باز و لب هایی خندان به استقبال این مردان غیور آمدند.

پس از استقبال مردم در خیابان های جویبار ، پهلوانان به سالن کشتی پهلوان مهدی حاجی زاده منتقل گردیدند.در آنجا بود که امام جمعه ی شهرستان ، فرماندار جویبار،اعضای شورا و مجلس و ... به جمع مردم پیوستند.

با حضور یافتن مسئولین شهری و استانی در سالن ، انبوه جمعیت فریاد برآوردند:"ما سالن نداریم!" آنها با صدای بلند و مقتدرانه خواستار حق خود از مسئولین شدند.

امام جمعه در طی صحبت های کوتاه خود گفت: در مورد رضا یزدانی به ما خرده های زیادی گرفتند و گفتند که او با پای مصدوم نمی تواند در مقابل حریف بایستد اما او در روز میلاد اما رضا(ع) مدال طلا را تقدیم ملت ایران کرد و اثبات کرد" پلنگ جویبار همیشه پلنگ جویبار است"

وی با اشاره به غیرت و تعصب عزت الله اکبری نام "عزت کشتی ایران "را بر وی نهاد و ظهور سایتیف جدید را به ایران و جویبار مژده داد.

حجت الاسلام قلی پور در وصف مسعود اسماعیل پور گفت: مسعود اسماعیل پور در رشته ی کشتی به مانند مهندسی با تکنیک و تاکتیک خاص است.ما در آینده ای نزدیک انتظار مدال طلای جهانی و المپیک را از او داریم.

امام جمعه از کمیل قاسمی که در جمعیت حضور نداشت بسیار تقدیر و تشکر به عمل آورد و او را "کمیل المپیکی" نامید.در این زمان همه یک صدا فریاد بر آوردند "کمیل با تعصب ، کمیل المپیکی"

در انتهای مراسم امام جمعه گفت: تیم ملی کشور قهرمانی خود را به جویبار مدیون است اما مردم جویبار هنوز به حق خود نرسیده اند.ما نیازمند یک سالن 6 هزار نفری در شهر جویبار هستیم.علاوه بر این مسئولین باید دغدغه ی اشتغال و مسکن کشتی گیران ما را برطرف کنند.ما ثابت کردیم که جویبار پایتخت کشتی جهان است و همچنان خواهد ماند چرا که روزی کشتی گیران ما در رده ی نوجوانان و نونهالان راه این پهلوانان را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام / م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : پهلوانان به شهر خویش بازگشتند

پهلوانان به شهر خویش بازگشتند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS