امروز جمعه 24 آذر 1396
ساعت 21:14:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 31276

تاریخ انتشار : 03/07/1395 - 12:15

فرمانده سپاه ناحیه جویبار:

دفاع مقدس سند افتخار جمهوری اسلامی ایران است/در کشور نباید حرفای بنی‌صدری زده شود

صبحگاه مشترک نیروهای‌نظامی، انتظامی و بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران و مسئولان دستگاه‌های اداری شهرستان در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جویبار برگزار شد.

دفاع مقدس سند افتخار جمهوری اسلامی ایران است/در کشور نباید حرفای بنی‌صدری زده شود

به گزارش خبرنگارجویباران، اسماعیل‌نادعلی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج شهرستان جویبار هشت سال دفاع مقدس را نقطه عطفی در تاریخ زرین جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران براساس آموزه‌های دینی و قرآنی با خون هزاران زن و مرد شهید به ثمر نشست و به این درجه از قدرت و اقتدار در دنیا رسید.

وی افزود: دفاع مقدس سند افتخار مهمی برای ایران است زیرا رزمندگان ما با دست خالی کار بزرگی انجام داده‌اند و در برابر استکبار و عراق تا دندان مسلح با نیروی ایمان و باور‌قلبی به إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم به پیروزی رسیدند.

فرمانده سپاه ناحیه جویبارخاطرنشان کرد: رمز ماندگاری و پیروزی دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت، ایمان و اعتقاد به خداوند، اخلاص،  اطاعت از رهبری و ولایت پذیری، فرهنگ شهادت طلبی و فرهنگ عاشورا بود.

نادعلی با بیان این که امروز عظمت و اقتدار نظام مدیون دفاع مقدس است گفت: دفاع مقدس با حضور مردم همیشه در صحنه ایران به پیروزی رسید و نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب کرد و در آینده نیز خواهد کرد.

وی به آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اشاره و عنوان کرد: آمادگی دفاعی و نظامی سرلوحه بسیج، سپاه و نیروهای قدرتمند نظامی و انتظامی است و بنا بر تأکیدات فراوان رهبر معظم‌انقلاب این آمادگی و اقتدار نظامی و دفاعی همواره ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه‌ناحیه جویبار از کوچک شمردن خود و بزرگ نمایی غرب انتقاد کرد و گفت: امروز نباید با بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی خود،  ناچار به مذاکره ناعادلانه شویم و از غرب غولی بزرگ بسازیم، در حالی که در هشت سال دفاع مقدس غرب با همه تجهیزات خود نتوانست غلطی بکند.

نادعلی در پایان خاطرنشان کرد: امروز در کشور نباید حرفای بنی‌صدری زده شود و این خیانت به اسلام و شهدای ایران اسلامی است. 

دیدگاه شما در مورد : دفاع مقدس سند افتخار جمهوری اسلامی ایران است/در کشور نباید حرفای بنی‌صدری زده شود

دفاع مقدس سند افتخار جمهوری اسلامی ایران است/در کشور نباید حرفای بنی‌صدری زده شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS