امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 16:48:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31262

تاریخ انتشار : 02/07/1395 - 17:39

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:

تنها نیروی که می‌تواند کشور را حفظ کند ایمان است نه آمریکا

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: درایت ولایت فقیه و ایثار و فداکاری مردم مقابل پیشروی دشمن را گرفت و آنها شکست خوردند.

تنها نیروی که می‌تواند کشور را حفظ کند ایمان است نه آمریکا

به گزارش خبرنگار جویباران، حسین محمدرضایی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به هفته دفاع‌مقدس گفت: دشمن در آن دوران به دنبال آسیب رساندن به اصل نظام و انقلاب اسلامی بود و آسیب‌هایی نیز بر کشور وارد شد اما مهم‌تر از آن درس‌هایی بود که به ما آموخت، که می تواند در جامعه امروز ما کاربرد فراوانی داشته باشد.

وی افزود: درایت ولایت‌فقیه و ایثار و فداکاری مردم مقابل پیشروی دشمن را گرفت و آن‌ها شکست خوردند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان این که بایدهم‌چنان در صحنه دفاع از اسلام، نظام و انقلاب فعالیت کنیم گفت: اساس انقلاب اسلامی بر پایه حقانیت و در تضاد با منافع استکبار است و استکبار نیز همواره به دنبال ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی ما است، بنابراین باید همیشه آماده باشیم.

رضایی ادامه داد: هشت سال مقاومت سبب پیروزی انقلاب اسلامی و صدور آن به سراسر جهان شد.

وی مهم‌ترین هدف دشمنان را بین بردن معنویت در کشورهای اسلامی بهویژه ایران دانست و گفت: درسی که دفاع مقدس به ما آموخت ایمان به خدا و اتصال به قدرت لایزال الهی است که در این صورت شکست و ناامیدی معنا ندارد.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران به وضعیت نظامی ایران در دوران دفاع مقدس اشاره و عنوان‌کرد: وضعیت نظامی ایران در آغاز جنگ بسیار ضعیف بود اما در مقابل عراق دارای پیشرفته‌ترین ارتش بود که رزمندگان اسلام توانستند با تکیه بر ایمان و اعتقاد به خداوند  فعل خواستن را صرف کنند و پوزه این دشمن تا دندان مسلح و هم پیمانانش را به خاک بمالند.

رضایی با بیان این که امروز دشمن با روش‌های دیگری درحال توطئه علیه ایران است گفت: امروز دشمن با روش‌های نوینی درحال حمله است که ترکش‌های آن دردآورتر است لذا هوشیاری و بصیرت مردم مانع رسیدن اهداف دشمن خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر به جوان‌های امروز فرصت دهیم قطعا همان حماسه‌ها را ایجاد خواهند کرد و می‌تواند در زمینه‌های دیگر علم، صنعت و هنر این حماسه ها فرصت بروز پیدا کند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران در پایان گفت: با ایمان و اعتقاد به خداوند می‌توانیم بر همه دشمنان پیروز شویم و تنها نیروی که می‌تواند کشور را حفظ کند ایمان است نه آمریکا.

 

دیدگاه شما در مورد : تنها نیروی که می‌تواند کشور را حفظ کند ایمان است نه آمریکا

تنها نیروی که می‌تواند کشور را حفظ کند ایمان است نه آمریکا

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS