امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 18:47:53
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31249

تاریخ انتشار : 31/06/1395 - 10:41

اختصاصی : عزت کشتی ایران امیدوار به روزهای آینده

عزت الله اکبری : هدفم دوبنده 86 کیلوی تیم ملی در المپیک توکیو است / با وجود مصدومیت شدیدم خیلی چیزها را باید ثابت کنم

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی، این روزها سخت مشغول تمرین کردن است تا به‌روزهای اوج خود بازگردد.

عزت الله اکبری : هدفم دوبنده 86 کیلوی تیم ملی در المپیک توکیو است / با وجود مصدومیت شدیدم خیلی چیزها را باید ثابت کنم

عزت‌الله اکبری، کشتی عنوان دار جویباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی جویباران، در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار داشت: پس از مصدومیت شدیدی که از ناحیه گردن داشتم، بعد از مدتی استراحت دوباره تمریناتم را از سر گرفتم تا بتوانم بار دیگر دل هم‌وطنانم را شاد کنم و در حال حاضر هم باوجود تحمل درد فراوان از ناحیه گردن، باقدرت به تمریناتم ادامه می‌دهم تا حضوری موفق در مسابقات پیش رو داشته باشم.

اکبری در خصوص حضورش در یک وزن بالاتر و رقابت با حریفان مدعی وزن 86 کیلوگرم گفت: ازاین‌پس در وزن 86 کیلوگرم کشتی خواهم گرفت و در حال حاضر هم کشتی گیران بسیار خوب و مدعی در این وزن حضور دارند که رقابت را برای رسیدن به دوبنده تیم ملی سخت‌تر می‌کند، اما من هدفم مشخص است و کاری به رقبایم ندارم و نتیجه بر روی تشک کشتی مشخص خواهد شد.

وی افزود: باوجود احترام به همه رقبایم باید بگویم که من هم عزت‌الله اکبری هستم و مطمئن باشید اگر در بدترین شرایط بدنی هم قرار داشته باشم، شکست دادنم راحت نخواهد بود.

نائب قهرمان مسابقات جهانی سال 2013 در مورد رقبای همشهری خود مثل رضا مظفری و کامران قاسم پور که در این وزن حضور دارند، تصریح کرد: تمام کشتی گیران همشهری‌ام درجه‌یک محسوب می‌شوند و بسیار خوب هستند، کامران و رضا هم از دوستانم هستند و باهم رفاقت داریم، اما روی تشک همه‌چیز متفاوت است و رقابت حرف اول را می‌زند و امیدوارم هرکسی که بیشتر زحمت‌کشیده و شایسته پیروزی است، به حقش برسد.

اکبری در پایان با اشاره به بی‌مهری‌های مسئولین شهری در خصوص ورزشکاران، اظهار داشت: متأسفانه مسئولین شهری هیچ کاری برای ورزشکاران انجام نداده‌اند و آن زمان که با مدال به شهرمان می‌آمدیم تمام این مسئولین برای گرفتن عکس یادگاری در کنارمان حاضر می‌شدند اما اکنون حتی خبر ندارند که عزت‌الله اکبری زنده است یا نه، که البته این مسائل برایم عادی شده ولی من عزمم را جزم کرده‌ام تا بتوانم همچون گذشته دل همشهری‌ها و هم‌میهنانم را شاد کنم و از مردم می‌خواهم که در این راه دعایم کنند.

 

دیدگاه شما در مورد : عزت الله اکبری : هدفم دوبنده 86 کیلوی تیم ملی در المپیک توکیو است / با وجود مصدومیت شدیدم خیلی چیزها را باید ثابت کنم

عزت الله اکبری : هدفم دوبنده 86 کیلوی تیم ملی در المپیک توکیو است / با وجود مصدومیت شدیدم خیلی چیزها را باید ثابت کنم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS