امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 18:52:50
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31238

تاریخ انتشار : 29/06/1395 - 20:23

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

هزار میلیارد تومان اعتبار امسال در راه های مازندران هزینه می شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: از سوی شرکت ساخت و توسعه راه های کشور، در سال جاری هزار میلیارد تومان در محورهای اصلی و شریانی مازندران اعتبار راهسازی هزینه می شود.

به گزارش جویباران، حیدر نوروزی امروز دوشنبه در مراسم بهره برداری از 10 کیلومتر تعریض محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار مازندران با اشاره به اینکه فیروزکوه، هراز، آزادراه تهران شمال و محور منجیل به رودبار و رشت و قزوین به الموت از محورهای مهم مواصلاتی استان مازندران است که عملیات راهسازی بسیاری در این محدوده ها صورت می گیرد، گفت: از سوی شرکت ساخت و توسعه راه های کشور، در سال جاری هزار میلیارد تومان در محورهای اصلی و شریانی مازندران اعتبار راهسازی هزینه می شود.
وی از افزایش چهار برابر اعتبارات راهسازی مازندران نسبت به سه سال گذشته خبرداد و تاکید کرد: به منظور کاهش ترافیک راه های شمال کشور افزایش اعتبارات در حوزه راهسازی در این منطقه ضروری است.
نوروزی با اشاره به اینکه توزیع اعتبارات تا پایان سال در 5 محور مواصلاتی مازندران صورت گرفته است؛ گفت: برای محورهای فیروزکوه و­­ هراز هر کدام 120 میلیارد تومان، محور منجیل و قزوین الموت 100 میلیارد تومان و آزادراه تهران شمال نیز 500 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی از محور هراز تصریح کرد: محور هراز به دلیل اینکه کوتاهترین مسیر از سوی تهران به استان های شمالی است از سال 90 در اولویت های وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با تاکید بر اینکه پروژه تعریض محور هراز به صورت اولویت بندی به بهره برداری می رسد، تاکید کرد: تاکنون مهمترین بخش از اولویت یک و دو محور هراز به پایان رسیده و بهره برداری شده است و در بخش اولویت سوم نیز که 30 درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد 29 کیلومتر عملیات راه سازی سنگینی در پیش رو است.

دیدگاه شما در مورد : هزار میلیارد تومان اعتبار امسال در راه های مازندران هزینه می شود

هزار میلیارد تومان اعتبار امسال در راه های مازندران هزینه می شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS