امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:02:15
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31111

تاریخ انتشار : 24/06/1395 - 10:01

گلایه شدید رئیس کمیته ورزش‌های هوایی جویبار از مسئولان شهرستان:

مقیم نبودن مسئولان شهرستان، ظلم در حق شهروندان جویباری است

همیشه در حق ورزش و ورزشکاران ظلم شده چه به ورزش‌های قهرمانی و المپیکی که ورزشکارانش بابی رغبتی و مشکلات فراوان معیشتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، چه ورزش‌های معمول‌تری مثل ورزش‌های هوایی.

مقیم نبودن مسئولان شهرستان، ظلم در حق شهروندان جویباری است

به قلم جواد مژدهبرای اولین بار در استان مازندران همایشی برگزار شد که از پانزده استان کشور در آن حضور داشتند و طی سه روز این برنامه در مراتع لپوصحرا و سواحل چپکرودجویبار به اتمام رسید.

حال سؤال اینجاست، علی‌رغم دعوت رسمی از مسئولان اداره کل ورزش مازندران، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر و امام‌جمعه محترم چرا نتوانستند در بزرگ‌ترین همایش ورزش‌های هوایی استان مازندران حضور به هم رسانند؟

در چنین همایش‌های کشوری که با حضور پانزده استان برگزار می‌شود، اولین تلنگری که به ذهن همشهریان جویباری زده می‌شود، حضور فرماندار و امام‌جمعه و شهردار شهر است که متأسفانه نتوانستند علی‌رغم عدم پشتیبانی مالی، با حضور فیزیکی خود ازنظر معنوی نیز برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان را پشتیبانی نمایند.

در شهری مثل ارومیه و بخشی از آن به نام شهر سیلوانا مسابقات و همایش‌های در سطح کشوری و کوچک‌تر از سطح همایش پروازی جویبار برگزار می‌گردد که خوشبختانه تمامی مسئولین برای شناساندن شهر خود به کشور و فراهم نمودن امکانات، بسیج شده و تماماً برگزاری همایش را به عهده می‌گیرند.

این ورزش از ابتدای اردیبهشت‌ماه تاکنون در شهرستان جویبار میزبان حداقل هزار نفر بوده که با توجه به برگزاری دوره‌های امنیت پرواز در سواحل، ماهانه حدود 12الی پانزده میلیون تومان درآمد، نصیب ساحل‌نشینان می‌کند که در صورت حمایت ادارات و نهادهای مربوطه می‌توانیم از این پتانسیل خدادادی در جهت افزایش درامد جوانان و اشتغال آن‌ها استفاده کرد و شهرستان جویبار را به پایلوت و مرکز ورزش‌های هوایی استان مازندران تبدیل کرد و اینکه شهرهای دیگر نیز آرام ننشسته و شهری مثل سرخ‌رود در حال ربودن گوی سبقت از جویبار است.

مسئولان آگاه‌تر نسبت به این مهم، مسئولان شهرداری سرخ‌رود در محمودآباد هستند که علی‌رغم نداشتن فضا و سایت مناسب، با زیرسازی  ساحل، برای توسعه این ورزش و جذب گردشگر اقدام به حمایت از این ورزش و توریسم ورزشی کردند که اولین دوره ورزش‌های هوایی بسیج در آنجا برگزار شد.

حال که ما ازنظر مالی شمارا در مضیقه ننهادیم و تماماً با منابع شخصی موفق به برگزاری این همایش کشوری گشته‌ایم، چه دلیلی می‌توانست وجود داشته باشد که عصر چهارشنبه سران شهرستانی جویبار در این همایش غایب باشند؟؟

آیا چیزی جز غیربومی بودن مسئولان شهرستان است؟؟

بزرگواران عزیز، جویبار شهری است که نیاز به توجه دارد و ما مسئولانی می‌خواهیم عملیاتی و راه‌انداز، نه پشت‌میزنشین و نظاره‌گر! دریغ از یک پوشش تلویزیونی و خبری ساده که این‌چنین اتفاق بزرگی با حضور پانزده استان در استان مازندران افتاده است. متأسفانه درد و دل زیاد است و ادامه بحث از حوصله افراد خارج، انتظارت زیادی از شما داشته‌ایم که نتوانسته‌اید آن را براورده کنید.

البته هنوز هم دیر نشده و فرصت است زیرا از هفتم تا ده مهرماه مسابقات آکروباسی ورزش‌های هوایی کشوری در شهرستان جویبار برگزار می‌شود و امیدواریم در این فرصت مسئولان شهرستان  مایه دلگرمی ما شوند. در انتها جا دارد که از بزرگوارانی که تشریف آوردند و مایه دلگرمی ما شدند سپاسگزاری نمایم.

سرهنگ نادعلی فرماندهی سپاه شهرستان جویبار و هیئت همراه، سرهنگ ناظریان و هیئت همراه از پدافند نیروی هوایی استان، دبیر فقیه و بخشیان از اعضای محترم شورای شهر، دکتر فقیه بخشدار گیل خواران، سرگرد درویشی و سروان ابراهیمی از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، و تمامی عزیزانی که با حضور خود مایه دلگرمی ما در ادامه راه شدند.

*رئیس واحد پاراموتوری ورزش‌های هوایی استان مازندران،رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی و کمیته ورزش‌های هوایی شهرستان جویبار

دیدگاه شما در مورد : مقیم نبودن مسئولان شهرستان، ظلم در حق شهروندان جویباری است

مقیم نبودن مسئولان شهرستان، ظلم در حق شهروندان جویباری است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS