امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 03:10:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 31038

تاریخ انتشار : 18/06/1395 - 08:40

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در فریدونکنار:

مردم ایران روحیه دشمن ستیزی دارند/ حاج حسین بصیر و لشگر 25 کربلا منشا برکت برای انقلاب

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم ایران روحیه دشمن ستیزی دارند گفت: حاج حسین بصیر و لشگر 25 کربلا منشا برکت برای انقلاب هستند.

به گزارش  جویباران،سردار علی فضلی در نخستین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران و یادواره شهدای شهرستان فریدونکنار در سالن همایش اردوگاه شهید رجایی این شهرستان، اظهار کرد: در آستانه سالگرد شهدای منا و مسجدالحرام هستیم و رهبر انقلاب در دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و مسجدالحرام بیانات تعیین‌کننده‌ای را بیان فرمودند.
مردم ایران روحیه دشمن ستیزی دارند/ حاج حسین بصیر و لشگر 25 کربلا منشا برکت برای انقلاب
وی با اشاره به خصوصیات بارز انقلاب اسلامی برای مردم، افزود: تفاوت پس از انقلاب را می‌توان در سه محور بیان کرد که نخست حضور ولایت فقیه که بعد از پیامبران شما شاهد چنین شخصی در اداره امور مردم هستید و دوم قانون اساسی و سوم روحیه دشمن ستیزی این مردم است.

فضلی با بیان اینکه مردم ما هرگز زیر بار ظلم و ستم دشمنان نمی‌روند، گفت: مردم در تمام عرصه‌هایی که سراغ داریم نقش محوری و اساسی را عهده‌دار بودند و هر خطری که نظام اسلامی را مواجه می‌ساخت مردم در نقطه دفاع از آن حضور داشتند.

وی خاطرنشان کرد: هشت سال جنگ با همه فراز و فرود آن با حضور مردم تکلیفش روشن شد و امروز آنگاه که معاندین در حمایت مستکبرین برآمدند این مردم بودند که همواره عاشقانه و مخلصانه در دفاع از دین خدا و حرمین شریفین فداکاری کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروزه میلیون‌ها کاروان راهیان نور در قدمگاه شهدای مازندران در خوزستان حضور پیدا می‌کنند، خاطرنشان کرد: اروند به یک نماد ملی و یادمان جهانی تبدیل شده است.

فضلی با اشاره به اینکه مردم مازندران در جنگل در دفاع از دین خدا کوتاهی نکردند، افزود: امروز 500 شهید ورزشکار مازندران در میان خیل عظیم شهدای ورزشکار این کشور می‌درخشند.

وی با تاکید بر ترویج ایثار و شهادت و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی‌ گفت: شهدا که در معامله با خدا قرار گرفته‌اند رفتند تا به تکلیف الهی و اسلامی و انقلابی خود عمل کند و امیدواریم ما هم توفیق خدمتگزاری به خانواده شهدا قرار بدهد.

جانشین بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم همواره در مقابل دشمن با صلابت ایستادگی کردند، ادامه داد: امروز پرچمی که شهدا برافراشتند دنیا را به حیرت آورده است.

فضلی بیان کرد: امروز تکنولوژی در اختیار جامعه ما و بچه‌های نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی بوده و این از برکت خون پاک شهدای انقلاب اسلامی است.

وی در پایان با بیان اینکه مردم ایران روحیه دشمن ستیزی دارند، گفت: حاج حسین بصیر و لشگر 25 کربلا منشا برکت برای انقلاب هستند.

منبع : بصیرنیوز
دیدگاه شما در مورد : مردم ایران روحیه دشمن ستیزی دارند/ حاج حسین بصیر و لشگر 25 کربلا منشا برکت برای انقلاب

مردم ایران روحیه دشمن ستیزی دارند/ حاج حسین بصیر و لشگر 25 کربلا منشا برکت برای انقلاب

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS