امروز شنبه 28 بهمن 1396
ساعت 23:19:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 31007

تاریخ انتشار : 15/06/1395 - 11:23

لکه ننگ بر پیشانی فدراسیون ورزش های رزمی کشور:

ورزشکاری که بخاطر نداشتن پول از تیم ملی خط خورد! +تصویر

قهرمان مسابقات داخل قفسMMA ارمنستان اظهارداشت: مطمئن بودم که می‌توانم مدال خوش‌رنگی را کسب کنم ولی مثل آب خوردن حق من خورده شد.

ورزشکاری که بخاطر نداشتن پول از تیم ملی خط خورد! +تصویر

ایمان آقا پور رزمی‌کار جویباری که چند ماه پیش در مسابقات داخل قفسMMA ارمنستان به مقام قهرمانی رسید در انتخابی تیم ملی تانگ ایل مودو نیز شرکت کرد و بااقتدار حریفان خود را شکست داد و شایسته پوشیدن لباس تیم ملی شد.

اما چند روز اخیر در تماسی با این قهرمان ارزنده جویباری خط خوردن او را از تیم ملی خبر می‌دهند. آقاپور در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: چند روز پیش از تهران تماسی داشتم مبنی براین که اسپانسر تیم ملی از ادامه همکاری منصرف شده و شما باید 6 میلیون تومان برای اعزام به مسابقات مستر شیب 2016 کره جنوبی پرداخت کنید.

وی افزود: من کارگر آرماتوربند ساختمان هستم و این مقدار پول را واقعاً نداشتم اما با هزار زحمت توانستم وام بگیرم و پول را آماده کنم اما دوباره به من زنگ زدند و گفتند به‌جای من، نفر دوم را به این مسابقات اعزام می‌کنند درحالی‌که من رقیبم را در فینال 10 بر صفر بردم.

قهرمان مسابقات جهانی ارمنستان از آمادگی خود برای مسابقات مستر کره جنوبی خبر داد و گفت: بااینکه مجبورم برای تأمین هزینه زندگی و ورزش خودم کارکنم ولی تمرینات سختی را برای این مسابقات انجام دادم زیرا مطمئن بودم که می‌توانم مدال خوش‌رنگی را کسب کنم ولی مثل آب خوردن حق من خورده شد.

آقاپور از مسئولان شهرستان خواست تا از او حمایت کنند تا به جایگاه اصلی خود دست یابد و برای کشور و شهرستان خود افتخارآفرینی کند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورد.

نکته آخر این‌که این اقدام فدراسیون ورزش‌های رزمی به‌ویژه مسئولان سبک تانگ ایل مودو جای شرمساری دارد که نفر اول مسابقات انتخابی را به خاطر پول از لیست خط می‌زنند، که البته ازاین‌دست موارد زیاد در ورزش ما اتفاق می‌افتد، اما امیدواریم این جوانان ورزشکار با این بداخلاقی ها از ورزش بیزار نشوند و مسیر خود را در راه قهرمانی ادامه دهند.

 

گفتنی است نکته قابل توجه در مسابقات انتخابی تیم ملی تانگ ایل مودو لباس ایمان آقاپور  بود، او لباس منقش به شهید عباسعلی علیزاده اولین شهید مدافع حرم اهل‌بیت (ع) شهرستان جویبار را پوشیده بود، که پیش‌ازاین نیز او مدال قهرمانی خود در ارمنستان را به خانواده این شهید تقدیم کرد.

وی قبل از رفتن به مسابقات انتخابی بر سر مزار این شهید حاضر می‌شود و آرامش و تسلی خاطر را از او هدیه می‌گیرد و پوشیدن لباس با تصویر این شهید را برای خود روحیه‌بخش می‌داند.

دیدگاه شما در مورد : ورزشکاری که بخاطر نداشتن پول از تیم ملی خط خورد! +تصویر

ورزشکاری که بخاطر نداشتن پول از تیم ملی خط خورد! +تصویر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS