امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 04:03:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3098

تاریخ انتشار : 04/12/1392 - 07:42

نماینده مردم جویبار در مجلس:

دولت و مجلس برای اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

نماینده مردم جویبار، قائمشهر و سوادکوه در مجلس با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، گفت: دولت و مجلس برای اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

دولت و مجلس برای اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

به گزارش جویباران، به نقل از فارس، سید هادی حسینی با اشاره به ابلاغ بسته سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: تکیه بر داشته‌های ملت تفسیر شعر "سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد" است.

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این نکته که سیاست‌مداران در گذشته متوجه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نشدند و یا توان اجرای آن را نداشتند، تصریح کرد: کشور ما ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه در حوزه‌های منابع طبیعی و منابع انسانی دارد و بسته سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری در راستای بهره‌مندی از توان داخلی است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر داشته‌های خود را تقویت کنیم می‌توانیم روبروی دشمن بایستیم و مانند بسیاری از کشورها به دست دشمن نگاه نکنیم.

وی با بیان اینکه کشور ما می‌تواند با تکیه بر داشته‌های خود به موفقیت دست یابد، تصریح کرد: توفیقات مختلفی در حوزه‌های گوناگون داشته‌ایم اما این توفیقات باید به همه بخش‌های کشور تعمیم یابد.

حسینی با اشاره به اینکه توان خودکفایی در تولید گندم و تجهیزات کشاورزی را داریم اما همچنان نیازمند به واردات هستیم، گفت: در معادن باید به خودکفایی برسیم و از خام فروشی خارج شویم و در صنعت هم باید در ساخت قطعات به خودکفایی دست پیدا کنیم تا با گران شدن قطعات شاهد افزایش قیمت صنایع خودرو سازی نباشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان بر تلاش دولت و مجلس برای اجرایی کردن دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و متذکر شد: مجلس و دولت باید با تلاش جدی و بدون تلف کردن زمان و دوری از حاشیه‌ها به صورت مشترک و تشکیل کارگروه‌های مختلف در اجرایی کردن سیاست اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

دیدگاه شما در مورد : دولت و مجلس برای اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

دولت و مجلس برای اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS