امروز دوشنبه 07 اسفند 1396
ساعت 04:50:26
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3097

تاریخ انتشار : 04/12/1392 - 07:36

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس:

جویبار ،‌سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر و سیمرغ فرهنگ‌سرا ندارند

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی جامعه،گفت: ‌سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ فرهنگ‌سرا ندارند.

جویبار ،‌سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر و سیمرغ فرهنگ‌سرا ندارند

به گزارش جویباران، به نقل از فارس، کمال علیپور با بیان اینکه برگزاری همایش‌های فرهنگی شهرستانی با توجه به آموزه دینی صله رحم برگزار می‌شود، افزود: صله رحم باعث نزدیکی دل‌ها و حل برخی مشکلات و نشر فرهنگ و آداب و روسم اصیل را فراهم می‌آورد.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شبکه‌های استانی صدا و سیما هم برای احیای فرهنگ و آداب و رسوم استان‌ها راه‌اندازی شده‌اند، افزود: دست‌اندرکاران همایش‌های شهرستانی با تشکیل کارگروه‌های مختلف از ظرفیت‌های نخبگان و فرهیختگان مختلف استفاده کند.

نایب رئیس فراکسیون شهری مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه شادی و شادابی و روحیه باز در فرهنگ ما وجود دارد و نیاز امروز کشور ماست، خاطرنشان کرد: برگزاری همایش‌هایی با موضوع فرهنگ و آداب و رسوم موجب احیای فرهنگ بومی می‌شود و کاری که از دل بر آید بر دل می‌نشیند.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برگزاری همایش‌هایی با موضوع فرهنگ و آداب به قومیت پرستی و اقوام‌گرایی منجر نشود، گفت: ایران اسلامی یکپارچه است و احیای فرهنگ‌های مختلف با هدف تقویت فرهنگ یکپارچه انجام شود.

وی با انتقاد از اینکه فرهنگ‌سراهایی در شان مردم مازندران نداریم و حوزه انتخابیه سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ فرهنگ‌سرا ندارند به رایزنی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای استفاده از جداول متفرقه بودجه به منظور تامین حداقل‌های فرهنگی و توجه به هنرمندان اشاره و خاطر نشان کرد: برنامه‌های فرهنگی مختلف برای ایجاد شادابی در جامعه و احیای آداب و رسوم اجرایی شود.

 

دیدگاه شما در مورد : جویبار ،‌سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر و سیمرغ فرهنگ‌سرا ندارند

جویبار ،‌سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر و سیمرغ فرهنگ‌سرا ندارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS