امروز شنبه 05 اسفند 1396
ساعت 07:12:00
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30966

تاریخ انتشار : 11/06/1395 - 15:23

رئیس کمیته ورزش های هوایی شهرستان جویبار عنوان کرد:

جویبار اولین شهرستان دارای مجوز پرواز از کمیته پدافند هوایی نیروهای مسلح

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی شهرستان جویبار گفت: پتانسیل ورزش‌های هوایی در جویبار می‌تواند یک مزیت‌رقابتی با شهرستان‌های هم‌جوار برای جذب گردشگر باشد.

جویبار اولین شهرستان دارای مجوز پرواز از کمیته پدافند هوایی نیروهای مسلح

جوادمژده در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: نخستین دوره کشوری آموزش و ارزیابی علمی خلبانان پاراموتور در شهرستان جویبار به مدت سه روز درحال برگزاری است که این دوره آموزشی با هدف پایین آوردن آسیب‌ها، حوادث و ارتقای سطح علمی خلبانان و همچنین شناساندن ظرفیت‌های شهرستان جویبار در جذب توریسم ورزشی است.

وی افزود: دراین دوره استقبال خوبی از سوی علاقمندان ورزش‌های هوایی صورت گرفته به طوری که 80نفر از پانزده استان دراین دوره حضور دارند.

رئیس کمیته ورزش‌های هوایی جویبار اظهارداشت: در کلاس‌های تئوری این دوره آشنایی با ایراسپیس، کریدورهای هوایی، شناسایی مناطق قرمز و زرد، و در کلاس‌های عملی درمورد کارایی و نوع موتورها و نحوه پرواز نیز آموزش داده می‌شود.

مژده با بیان این که شهرستان جویبار اولین شهرستان دارای مجوز پرواز است، گفت: شهرستان جویبار اولین شهرستان دارای مجوز پرواز از کمیته پدافند هوایی،کمیته هوانوردی نیروهای مسلح، پلیس اطلاعات و امنیت استان و دفتر امنیت و انتظامی استانداری است.

وی ادامه داد: امیدواریم جویبار علاوه براین که مهد کشتی دنیا است، مهد ورزش های هوایی نیز شود.

 رئیس کمیته ورزش های هوایی جویبار خاطرنشان کرد: برگزاری این کلاس‌ها در ترکیه 1میلیون و هفتصد هزار دلار ارز از کشور خارج می‌کرد که با برگزاری آن در جویبار از خروج این پول جلوگیری شد که در راستای منویات مقام معظم رهبری دربحث اقتصادمقاومتی است.

مژده با اشاره به این که با این ورزش ماهانه 10تا 15 میلیون تومان برای ساکنین ساحل درآمدزایی می‌شود، تصریح کرد: می‌توانیم با یک برنامه‌ریزی درست و همکاری همه نهادها ظرفیت‌های شهرستان جویبار را در عرصه ورزش‌های هوایی به کشور و حتی دنیا بشناسانیم.

وی با اشاره به این که باید مزیت‌های رقابتی برای جذب توریست ایجاد کنیم، گفت: پتانسیل ورزش‌های هوایی در جویبار می‌تواند یک مزیت‌رقابتی با شهرستان‌های هم‌جوار برای جذب گردشگر باشد.  

رئیس کمیته ورزش های هوایی شهرستان جویبار درپایان ازهمکاری بی شائبه مجموعه سپاه پاسداران ناحیه جویبار در برگزاری این دوره آموزشیتشکرو قدردانی کرد.

دیدگاه شما در مورد : جویبار اولین شهرستان دارای مجوز پرواز از کمیته پدافند هوایی نیروهای مسلح

جویبار اولین شهرستان دارای مجوز پرواز از کمیته پدافند هوایی نیروهای مسلح

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS