امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 13:42:54
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30955

تاریخ انتشار : 09/06/1395 - 13:24

سیدعلی ادیانی:

سالن 5هزارنفری کم‌ترین حق مردم جویبار است/ شکوفایی ظرفیت‌های این شهرستان مستلزم فراهم کردن بسترهای لازم است

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: ورزشکاران شهرستان جویبار بارها و بارها پتانسیل خود را در ورزش به رخ همگان کشیده‌اند و داشتن چنین سالنی کم‌ترین حق مردم این شهر است.

سالن 5هزارنفری کم‌ترین حق مردم جویبار است/ شکوفایی ظرفیت‌های این شهرستان مستلزم فراهم کردن بسترهای لازم است

به گزارش خبرنگار جویباران، علی ادیانی ضمن تبریک به مردم شهر جویبار به مناسبت موفقیت حسن‌یزدانی و کمیل‌قاسمی و همچنین دلاوری‌های رضا‌یزدانی در المپیک ریو گفت: از استقبال بی‌نظیر مردم جویبار از قهرماناشان، می‌‌توان به راحتی فهمید که این مردم چقدر به ورزش کشتی و قهرمانانشان عشق می‌ورزند، لذا شکوفایی ظرفیت‌های این شهرستان در ورزش کشتی در سالیان آتی مستلزم فراهم کردن بسترهای لازم است و امیدواریم ساخت یک سالن ورزشی 5 هزار نفری، عاملی برای پیشرفت هرچه بیشتر ورزش کشتی در این شهرستان باشد.

وی ادامه داد: ساخت چنین سالنی هیچ ارتباطی به موفقیت اخیر پهلوانان جویباری در المپیک ندارد، زیرا پیگیری‌های اولیه برای شروع این پروژه به مدت‌ها قبل از شروع المپیک مربوط می‌شود زیرا ورزشکاران شهرستان جویبار بارها و بارها پتانسیل خود را در ورزش به رخ همگان کشیده‌اند و داشتن چنین سالنی کم‌ترین حق مردم این شهر است.

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان اتمام این پروژه گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که برای ساخت‌و‌ساز این سالن ورزشی صورت گرفته است اگر روند اجرایی آن بدون هیچ مشکلی پیش رود، این سالن طی مدت دو سال ساخته خواهد شد، البته همه این‌ها مشروط به دلایلی از جمله تأمین اعتبار لازم است.

ادیانی افزود: ساخت این سالن جزو پروژه‌های سبک محسوب می‌شود و می‌بایست طی همین دو سال ساخته شود و با پیگیری‌های بنده و آقای رضیان و همچنین استاندار، فاز اول این پروژه با مبلغ 5 میلیارد تومان برنامه‌ریزی و شروع خواهد شد و ما‌بقی مراحل در حوزه اجرایی می‌باشد که امیدواریم بدون هیچ وقفه‌ای پیش رود.

دیدگاه شما در مورد : سالن 5هزارنفری کم‌ترین حق مردم جویبار است/ شکوفایی ظرفیت‌های این شهرستان مستلزم فراهم کردن بسترهای لازم است

سالن 5هزارنفری کم‌ترین حق مردم جویبار است/ شکوفایی ظرفیت‌های این شهرستان مستلزم فراهم کردن بسترهای لازم است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS