امروز جمعه 29 دی 1396
ساعت 12:35:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 30933

تاریخ انتشار : 08/06/1395 - 18:42

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد:

ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ زنی دولت تدبیر و امید/ هزینه 30میلیارد تومانی اتمام ورزشگاه 5هزار نفری جویبار

وزیر ورزش و جوانان گفت: کلنگ زنی ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ زنی در دولت تدبیر و امید است.

ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ زنی دولت تدبیر و امید/ هزینه 30میلیارد تومانی اتمام ورزشگاه 5هزار نفری جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران، محمود گودرزی در مراسم تکریم از ورزشکاران و مدال آوران استان مازندران در المپیک ریو 2016 و آغاز عملیات ساخت سالن ورزشی 5 هزارنفری شهرستان جویبار اظهار داشت: رهبری در چهارشنبه هفته گذشته با ارسال پیامی فرمودند(ما قدردان ورزشکاران هستیم) و از این پیام امید بخش رهبری تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه  در سال 47 در میادین ورزشی کشتی می گرفتم، تصریح کرد: انسان از هر کشتی لذت نمی برد اما کشتی این مدال آوران بسیار لذت بخش بود که نمونه آن کشتی‌های ورزشکاران مازندرانی رضا یزدانی در مسابقات المپیک بسیار جالب و دل‌چسب بود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ورزشکاران و کشتی‌گیران مازندران صادقانه و با تمام وجود در میدان حاضر می‌شوند و همین موضوع باعث زیبایی کشتی آن‌ها است.

گودرزی به اقدامات دولت دراین سه سال اشاره کرد و گفت: کاهش تحریم ها، افزایش صادرات نفت، رفع ایران هراسی و از بین بردن اجماع جهانی علیه ایران، حل ممنوعیت حمل و نقل  پول، افزایش میزان مشارکت در سرمایه گذاری داخلی و خارجی در کشور، رشد اقتصادی و تثبیت قیمت ها و کاهش شوک اقتصادی، توسعه زیرساخت ها راه ها و ورزشگاه ها از اقدام های دولت تدبیر و امید بود.

وی ظهار داشت: در آغاز مسئولیت در این وزارت 4 هزار و 280 پروژه ناتمام کلنگ خورد و تا کنون 600 پروژه تکمیل شد اما بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها بر زمین مانده است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تا کنون در هیچ جای کشور پروژه ای کلنگ زنی نشد، افزود: کلنگ زنی ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ زنی در دولت تدبیر و امید است و قرار بود در گذشته این کلنگ زنی انجام شود اما اعتبارات آن مهیا نبود.

وی با بیان اینکه  سالن 5 هزار نفری جویبار 30 میلیارد تومان هزینه نیاز دارد، خاطرنشان کرد: این سالن در فضای 10 هزار مترمربع شامل سالن اصلی مسابقه، سالن جنبی تمرین، سونا و جکوزی، مجموعه رختکن و سرویس بهداشتی، تریا، غذاخوری، اتاق مخصوص میهمان تدارک دیده شده است.

 

دیدگاه شما در مورد : ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ زنی دولت تدبیر و امید/ هزینه 30میلیارد تومانی اتمام ورزشگاه 5هزار نفری جویبار

ورزشگاه 5 هزار نفری جویبار نخستین کلنگ زنی دولت تدبیر و امید/ هزینه 30میلیارد تومانی اتمام ورزشگاه 5هزار نفری جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS