امروز سه شنبه 03 بهمن 1396
ساعت 17:29:29
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30901

تاریخ انتشار : 06/06/1395 - 22:20

گفت‌وگوی جویباران با مربی مرد طلایی المپیک:

به توانایی حسن یزدانی ایمان داشتم/ سیل انتقادها به دلیل توجه خاص من به حسن/ جویبار هیچ وقت خالی از قهرمان نمی‌ماند

مربی سازنده تک مرد طلایی کشتی کشورمان در المپیک ریو گفت: من به توانایی او ایمان داشتم و می‌دانستم که از همه بهتر است؛ ، به پدرش این مژده را دادم که او روزی قهرمان المپیک خواهدشد.

به توانایی حسن یزدانی ایمان داشتم/ سیل انتقادها به دلیل توجه خاص من به حسن/ جویبار هیچ وقت خالی از قهرمان نمی‌ماند

مربی سازنده تک مرد طلایی کشتی کشورمان در المپیک ریو در گفت‌وگو با جویباران گفت: خدا را شاکرم که حسن یزدانی توانست نتیجه تمریناتش را در المپیک با کسب مدال طلا بگیرد، شاید خیلی‌ها تصورمی‌کردند که جردن باروفس آمریکایی و یا حریف روسی از حسن بهتر باشد، اما من به توانایی او ایمان داشتم و می‌دانستم که از همه بهتر است؛ حسن باید سالیان سال برای کشورمان افتخار آفرینی کند و پتانسیل این کار را هم دارد.

همت مسلمی در ادامه اظهار داشت: وقتی از سال 1386 به پیشنهاد هیئت کشتی شهرستان جویبار وارد عرصه مربی گری شدم، از بین شاگردان زیادم استعداد بی‌نظیری در حسن یزدانی مشاهده کردم و وقتی از همان سنین کودکی میل به پیروزی و نترس بودن را در چشمانش دیدم، به پدرش این مژده را دادم که او روزی قهرمان المپیک خواهد شد، حالا خوشحالم که توانستم این استعداد را به خوبی پرورش دهم تا وعده‌ام به خانواده این پسر باغیرت به واقعیت بپیوندد.

وی ادامه داد: جویبار معدن استعداد‌هایی هم‌چون حسن یزدانی است که فقط کافیست به این استعداد‌ها جور دیگری نگاه کرد تا رشد یابند، زمانی که هیئت کشتی جویبار چند سال پیش توجه خاص من به حسن‌یزدانی را می‌دید از من انتقاد می‌کرد که چرا برای او بیشتر وقت می‌گذارید در صورتی که نباید این چنین باشد و باید برای استعداد‌هایی هم‌چون حسن برنامه‌ریزی‌های بهتر و دقیق‌تری انجام دهیم تا به ثمر بنشینند.

 

این مربی جوان جویباری در پایان ضمن قدر‌دانی از مردم جویبار بابت استقبال بی‌نظیر از پهلوانان، خاطر نشان‌کرد : مطمئن باشید بیشه جویبار هیچ وقت از پهلوانان و قهرمانانی هم‌چون یزدانی‌ها و قاسمی‌ها خالی نخواهد بود و خود من حاضرم از همین رسانه به مردم قول بدهم که چند استعداد ناب دیگر از این شهر به کشتی دنیا معرفی کنم.

دیدگاه شما در مورد : به توانایی حسن یزدانی ایمان داشتم/ سیل انتقادها به دلیل توجه خاص من به حسن/ جویبار هیچ وقت خالی از قهرمان نمی‌ماند

به توانایی حسن یزدانی ایمان داشتم/ سیل انتقادها به دلیل توجه خاص من به حسن/ جویبار هیچ وقت خالی از قهرمان نمی‌ماند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS