امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:00:04
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30834

تاریخ انتشار : 05/06/1395 - 16:10

امام جمعه جویبارعنوان کرد

افزایش سهم جویبار از امکانات ورزشی کشور/ تورم و بیکاری مهم‌ترین مشکل کشور / افزایش ربا خواری در کشور

امام جمعه شهرستان جویبار در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان گفت: بارها رهبر معظم انقلاب درباره ماهیت آمریکا تذکر داده است و انتظار ما از مسئولین این است که رهنمودهای رهبر انقلاب را جدی بگیرند.

افزایش سهم جویبار از امکانات ورزشی کشور/ تورم و بیکاری مهم‌ترین مشکل کشور / افزایش ربا خواری در کشور

به گزارش خبرنگار جویباران، حجت الاسلام محمدتقی نادعلی‌زاده از مردم شهرستان به دلیل حضور باشکوه در مراسم استقبال از قهرمانان المپیکی تشکر و قدردانی کرد و گفت: حضور بی‌نظیر مردم در مراسم استقبال از پهلوانان جویباری همه را شگفت‌زده کرد.

وی با بیان این که حق جویبار از امکانات ورزشی کشور بیش از این است تصریح کرد: نیمی از اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران، جویباری هستند و همچنین بیشترین مدال المپیک ازاین شهرستان به دست آمده است، بنابراین مسئولان ورزشی کشور درمورد سهم جویبار در امور ورزشی تجدیدنظر کنند.

امام جمعه جویبار افزود: باید از این قهرمانان همواره حمایت کرد زیرا کشورهای غربی به دنبال فرصتی هستند تا این جوانان را به هرنوعی به سمت خود بکشاند.

نادعلی‌زاده همچنین به فرارسیدن هفته دولت اشاره و عنوان کرد: دولت در عرصه سیاست خارجی و ارتباط با دیگر کشورها نسبتأ خوب عمل کرده است.

وی افزود: بارها رهبر معظم انقلاب درباره ماهیت آمریکا تذکر داده است و انتظار ما از مسئولین این است که رهنمودهای رهبر انقلاب را جدی بگیرند.

خطیب نمازجمعه شهرستان مهم ترین مشکل کشور را تورم و بیکاری دانست و گفت: مسئله تورم و بیکاری به یک مسئله بحرانی در کشور تبدیل شده است که از دولتمردان می‌خواهیم که هرچه زودتر این مسئله را برطرف کنند.

نادعلی‌زاده با اشاره به این که مساجد در کشور به عنوان پایگاه فرهنگی هستند، خاطرنشان کرد: حضور مردم در مساجد و نماز جمعه یأس و نامیدی دشمن را برای اجرای توطئه در ایران بیشتر می‌‌کند.

وی در پایان به افزایش ربا در کشور هشدار داد و گفت: امروز در جامعه هرکس به بهانه مضاربه، ربا خواری را رواج می‌دهد که این موضوع پیگیری جدی مدیران بانکی را برای جلوگیری از آن می طلبد.

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 06 شهریور 1395 - 10:45
  سيدامير

  "مسئله تورم و بیکاری به یک مسئله بحرانی در کشور تبدیل شده است که از دولتمردان می‌خواهیم که هرچه زودتر این مسئله را برطرف کنند." تورم و بيكاري مگه خم رنگرزي است كه سريعا" اين كار رو انجام بده

  2 1
 • پاسخ به نظر شنبه 06 شهریور 1395 - 23:33
  ناآشنا

  رئیس جمهوریتون که میخواست 100روزه کل مشکلات حل کنه!!حالا شده خم رنگرزی! قمپز درکردن هنر نیست، اقدام و عمل مهمه!

  1 2
دیدگاه شما در مورد : افزایش سهم جویبار از امکانات ورزشی کشور/ تورم و بیکاری مهم‌ترین مشکل کشور / افزایش ربا خواری در کشور

افزایش سهم جویبار از امکانات ورزشی کشور/ تورم و بیکاری مهم‌ترین مشکل کشور / افزایش ربا خواری در کشور

 

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS