امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 08:56:51
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30746

تاریخ انتشار : 04/06/1395 - 16:57

اینستاگرام قابلیت فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز را عرضه کرد

اینستاگرام در آخرین بروزرسانی خود برای برخی از کاربران این شبکه اجتماعی قابلیت فیلتر کردن برخی از کلمات در کامنت ها را عرضه کرد. اکنون این شبکه اجتماعی با معرفی مکانیزم فیلترینگ جدید که از سوی کاربران قابل تغییر و شخصی سازی است ( با قابلیت اضافه کردن کلمات جدید) به آنها اجازه میدهد تا از نمایش کامنت های حاوی این کلمات در پست های خود جلوگیری کنند.

به گزارش جویباران،اینستاگرام در آخرین بروزرسانی خود برای برخی از کاربران این شبکه اجتماعی قابلیت فیلتر کردن برخی از کلمات در کامنت ها را عرضه کرد. اکنون این شبکه اجتماعی با معرفی مکانیزم فیلترینگ جدید که از سوی کاربران قابل تغییر و شخصی سازی است ( با قابلیت اضافه کردن کلمات جدید) به آنها اجازه میدهد تا از نمایش کامنت های حاوی این کلمات در پست های خود جلوگیری کنند.

 این قابلیت جدید در اینستاگرام به کاربران اجازه میدهد تا حد زیادی از شر اسپمرها و ترول های اینترنتی مزاحم در این شبکه اجتماعی راحت شوند.

اینستاگرام قابلیت فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز را عرضه کرد

 

برای اولین بار روزنامه واشنگتن پست بود که هفته گذشته اعلام کرد اینستاگرام قصد دارد تا یک چنین مکانیزم فیلترینگ را در این شبکه اجتماعی استفاده کند. این روزنامه اشاره کرده بود که این قابلیت به شکل محدود برای برخی از کاربران اینستاگرام که تعداد فالورهای آنها بالا است عرضه خواهد شد.

«نیکی جکسون کولاکو» مدیر بخش سیاستگذرای امنیتی اینستاگرام در گفتگو با روزنامه واشنگتن پست اشاره کرده است که این قابلیت جدیدی بخشی از سیاست های اینستاگرام برای تبدیل کردن این شبکه اجتماعی به یک شبکه دوستانه، سرگرم کننده و از همه مهمتر امن است. اینستاگرام اشاره کرده است که در حالی که این مکانیزم جدید اکنون در اختیار سلبریتی ها قرار دارد به زودی برای همه کاربران اینستاگرام عرضه خواهد شد.

اینستاگرام قابلیت فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز را عرضه کرد

 

این همه در حالی است که اکنون فضای اینستاگرام به ویژه از سوی برخی از ترول های ایرانی به شدت تبدیل به یک فضای مسموم شده است و کاربران بسیاری از کامنت ها و سخنان توهین آمیز کاربران دچار آزار و اذیت مجازی میشوند. قابلیت جدید اینستاگرام اما این امکان را میدهد که مشکل ترول های اینترنتی و حملات گسترده به حساب های کاربری این شبکه اجتماعی تا حد زیادی برطرف شود.

 

 

 
منبع : تابناک
دیدگاه شما در مورد : اینستاگرام قابلیت فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز را عرضه کرد

اینستاگرام قابلیت فیلتر کردن کامنت های توهین آمیز را عرضه کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS