امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:35:01
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30741

تاریخ انتشار : 04/06/1395 - 16:50

بحران در پروژه خودروهای خودران گوگل با خروج سه تن از مدیران کلیدی این پروژه

سه تن از مدیران کلیدی و اولیه پروژه خودروی خودران گوگل از جمله مدیر ارشد فنی، از این پروژه خارج میشوند. «کریس آرمسون» مدیر ارشد تکنلوژی پروژه خودروی خودران گوگل اعلام کرده است که بعد از 7 سال از این پروژه کنار میرود.

به گزارش جویباران،سه تن از مدیران کلیدی و اولیه پروژه خودروی خودران گوگل از جمله مدیر ارشد فنی، از این پروژه خارج میشوند. «کریس آرمسون» مدیر ارشد تکنلوژی پروژه خودروی خودران گوگل اعلام کرده است که بعد از 7 سال از این پروژه کنار میرود.

 آرمسون اشاره ای نکرده است که مقصد بعدی وی کجا خواهد بود اما نوشته است: اگر پروژه دیگری را پیدا کنم که تبدیل به یک وسواس فکری و چیزی بیشتر از یک پروژه باشد، بسیار خوش شانس خواهم بود!

بحران در پروژه خودروهای خودران گوگل با خروج سه تن از مدیران کلیدی این پروژه

 

اما وی تنها شخص کلیدی نیست که از این پروژه کنار میرود. «جیاژون ژو» مدیر ارشد مهندسی نرم افزار و یکی از بنیانگذاران این پروژه در صفحه پروفایل لینکدین خود مسئولیت جدیدی را به عنوان بنیانگذار یک استارت آپ جدید وارد کرده است و نیویورک تایمز نیز اشاره کرده است که «دیو فرگوسن» یکی دیگر از مهندسان ارشد نرم افزار این پروژه، از فعالیت خود کنار میکشد.

آرمسون دو سال قبل بعد از آن که یکی از بنیانگذاران پروژه خودروی خودران از گوگل خداحافظی کرد، مدیریت این پروژه را بر عهده گرفت. «آنتونی لواندوفسکی» از دیگر سرمایه گذاران این پروژه در ابتدای سال جاری برای راه اندازی استارت آپ جدید Otto که مربوط به کامیون های خودران است، به همراه تعدادی از مهندسان گوگل از این شرکت خداحافظی کرده بود.

این در حالی است که آمرسون استاد سابق موسسه «کارنگی ملون» یکی از چهره های شناخته شده و با اهمیت در دنیای خودروهای خودران است. وی در پروژه بلند پروازانه گوگل که بر خلاف سایر شرکت های فعال در عرصه خودرو، تمرکز اساسی بر ساخت خودروهای کاملا خودران دارد، یک شخصیت کلید محسوب میشد.

قطعا خروج وی از این پروژه یک خسران بزرگ برای گوگل است زیرا وی مهندس اصلی طراح کد نرم افزاری خودروهای خودران گوگل بوده است.

 
منبع : تابناک
دیدگاه شما در مورد : بحران در پروژه خودروهای خودران گوگل با خروج سه تن از مدیران کلیدی این پروژه

بحران در پروژه خودروهای خودران گوگل با خروج سه تن از مدیران کلیدی این پروژه

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS