امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 03:52:13
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 30617

تاریخ انتشار : 02/06/1395 - 08:24

اولین واکنش به تیزرهای GEM درحمایت از تولیدات ایرانی

به گزارش جویباران،قاسم خورشیدی در واکنش به اقدام برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان در تولید و پخش تیزرهایی با مضمون حمایت از کالاهای تولید داخل و حمایت از تولیدات ایرانی در برابر کالاهای قاچاق در راستای فرهنگ‌سازی عمومی برای عدم استقبال از خرید کالاهای خارجی و قاچاق اظهار داشت: متاسفانه ما به واقع از نیت و قصد این رسانه‌ها از تولید و پخش چنین برنامه‌هایی بی اطلاعیم و نمی‌دانیم که این اقدام از سوی آن‌ها با نیت خیرخواهانه انجام می‌گیرد یا خیر.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: با توجه به خیانت‌ها و تخاصم رسانه‌های فارسی زبان معاند با ایران اسلامی و مردم کشورمان نمی‌توانیم این حرکت‌ها را تایید و یا صحه‌گذاری کنیم.

وی با اشاره به اقدامات ستاد در حوزه فرهنگی نیز گفت: بر اساس برنامه 5 ساله مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سال 93، موضوع تبلیغات هوشمندانه برای اصلاح الگوی مصرف و مدیریت تقاضای کالاهای خارجی و قاچاق، در دستور کار قرار گرفت و قانون مجموع رسانه‌های کشور، صداوسیما، وزارت ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی و بخش‌های فرهنگی تعدادی از سازمان‌ها از جمله شهرداری تهران مکلف به انجام تکالیف خاصی کرد.

خورشیدی افزود: هم‌زمان با آغاز اجرای این قانون، از سال 93 نیز کارگروه ویژه‌ای در ستاد به این منظور شکل گرفته و این کارگروه، مصادیق اجرایی این برنامه را تبیین و اجرایی شدن آن را پیگیری کرده که ورود جدی رسانه‌ها به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز از نتایج این اقدام است.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اضافه کرد: در حال حاضر موضوع قاچاق کالا در کشورمان به عنوان یک مساله و موضوع مهم برای جامعه مطرح شده و مردم به آن حساس شده‌اند که این مهم از دستاوردهای اقدامات اخیر در حوزه تبلیغات هوشمندانه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تصور می‌کنیم که هرچقدر بیشتر بتوانیم از یک سو بهره‌وری کیفی و کیفیت تولیدات داخلی را ارتقاء داده و از سوی دیگر فرهنگ عمومی برای حمایت از تولیدات داخلی نیز شکل گیرد، قطعاً شاهد موفقیت بیشتری در این حوزه خواهیم بود.

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : اولین واکنش به تیزرهای GEM درحمایت از تولیدات ایرانی

اولین واکنش به تیزرهای GEM درحمایت از تولیدات ایرانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS