امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 20:21:05
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30604

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 17:11

پدر کمیل قاسمی:

مدال کمیل تقدیم همه شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع)/ مردم چشم انتظار آغاز پروژه ملی ورزشگاه 6هزارنفری جویبار

پدر کمیل قاسمی نائب قهرمان المپیک 2016 ریو گفت: مدال کمیل دل همه ملت ایران به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده‌های شهدا را شاد کرد اما همه این موفقیت‌ها در برابر قطره‌ خون کسانی که در راه دفاع از کشور و حرم اهل بیت(ع) شهید می شوند ناچیز است.

مدال کمیل تقدیم همه شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع)/ مردم چشم انتظار آغاز پروژه ملی ورزشگاه 6هزارنفری جویبار

نعمت قاسمی عضو هیئت کشتی شهرستان جویبار و پدر کمیل قاسمی نائب قهرمان المپیک 2016 ریو در گفت‌وگوی با جویباران از زحمات فرزند خود و همه کشتی گیران المپیکی تشکر کرد و گفت: کمیل حدود 18سال است که کشتی می‌گیرد و پله‌های موفقیت را خوبی سپری کرد و موفقیت‌های بزرگی در سطوح مختلف آسیایی، جهانی و المپیک به دست آورد.

وی به قرعه سخت کمیل قاسمی در المپیک ریو اشاره کرد و افزود: البته برای ورزشکار قرعه معنایی ندارد و کشتی گیر باید تمام تلاش خود را بکند تا بهترین کشتی‌ها را بگیرد و کمیل هم دراین مسابقات تمام تلاش خود را کرد و به مدال نقره رسید که انشالله در المپیک بعدی با مدال طلای خود دل مردم را شاد خواهد کرد.

عضو هیئت کشتی شهرستان جویبار گفت: مدال کمیل دل همه ملت ایران به ویژه مقام معظم رهبری و خانواده‌های شهدا را شاد کرد اما همه این موفقیت‌ها در برابر قطره‌ خون کسانی که در راه دفاع از کشور و حرم اهل بیت(ع) شهید می شوند ناچیز است.

قاسمی از زحمات حسین‌نقوی مربی سازنده کمیل قاسمی تشکر کرد و موفقیت‌های امروز کمیل را مدیون زحمات بی‌دریغ این مربی دانست.

وی با بیان این که مسئولان باید کشتی جویبار را دریابند تصریح کرد: در سطح ملی وزرا و هیئت دولت باید به شهرستان جویبار و کشتی آن توجه ویژه داشته باشد زیرا حق کشتی جویبار بسیار فراتر از شرایط امروز است.

عضو هیئت کشتی شهرستان جویبار با اشاره به این که اقتدار ایران در همه عرصه ها به جهانیان دیکته شده است گفت: در عرصه ورزشی نیز در رشته های مختلف به ویژه کشتی اقتدار ایران را به دنیا ثابت کردیم.

قاسمی به تأخیر ساخت ورزشگاه 6هزار نفری کشتی جویبار اشاره و عنوان کرد: پروژه ملی که در محافل مختلف رسمی برای جویبار در نظر گرفته شده هنوز منتظر یک کلنگ زدن ساده است.

وی  هیئت کشتی جویبار را یک هیئت نمونه دانست و گفت: در طول این 13 سال هیئت کشتی جویبار تمام ناملایمات و سختی را تحمل کرد تا آینده کشتی ایران را تأمین کند؛ تا در المپیک و دیگر عرصه‌های بین‌المللی تیم ملی کشتی خالی از قهرمان و مدال نباشد.

قاسمی در پایان از تمام مردم ایران به ویژه همشهریان جویباری که دراین مدت برای کشتی گیران جویباری سنگ تمام گذاشتند تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه شما در مورد : مدال کمیل تقدیم همه شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع)/ مردم چشم انتظار آغاز پروژه ملی ورزشگاه 6هزارنفری جویبار

مدال کمیل تقدیم همه شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع)/ مردم چشم انتظار آغاز پروژه ملی ورزشگاه 6هزارنفری جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS