امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 16:52:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30603

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 16:03

گفت‌وگوی جویباران با نائب رئیس هیئت کشتی مازندران:

50 درصد کشتی گیران تیم ملی آزاد ایران جویباری هستند/ مافیای داوری مدال طلا را از رضا یزدانی گرفت/ کشتی جویبار نیازمند توجه ویژه مسئولان

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران گفت:حق کشتی جویبار داشتن امکانات بیشتر است و در سفر رئیس جمهور به مازندران نیز ساخت ورزشگاه 6هزار نفری مصوب شد اما تا به امروز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

50 درصد کشتی گیران تیم ملی آزاد ایران جویباری هستند/ مافیای داوری مدال طلا را از رضا یزدانی گرفت/ کشتی جویبار نیازمند توجه ویژه مسئولان

سلمان قادری نائب رئیس هیئت کشتی مازندران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار جویباران گفت: 50 درصد کشتی گیران تیم ملی آزاد ایران جویباری هستند که در المپیک ریو خوش درخشیدند.

وی به ناداروی در کشتی رضا یزدانی با ختاگ گازیموف اشاره و عنوان کرد: اگر در کشتی رضا یزدانی ناداوری نمی شد قطعا شانس مدال طلا بود.

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران با انتقاد از وضعیت داوری در مسابقات کشتی المپیک ریو خاطرنشان کرد: مافیای داوری در مسابقات کشتی المپیک ریو مشهود بود و در کشتی حسن یزدانی هم داوران ناحقی کردند اما حسن مثل شیر مدال طلا را ازآن خود کرد.

قادری به بازی‌های خوب نماینده سنگین وزن کشورمان اشاره کرد و گفت: کمیل قاسمی یک رکورد باورنکردنی را که کسب دو مدال المپیک در دو دوره متوالی بود به نام خود ثبت کرد که در تاریخ کشتی ایران بی نظیر بوده است.

وی افزود: حسن یزدانی نیز در طول 9 دقیقه فینالیست شد که رکورد جالب و کم نظیری در کشتی جهان به حساب می‌آید.

رئیس هیئت کشتی جویبار از مسئولان کشوری و استانی خواست تا توجه ویژه‌ای به شهرستان جویبار در عرصه ورزشی به ویژه رشته کشتی شود.

قادری با بیان این که در شهرستان جویبار ورزشکاران با کمترین امکانات تمرین می‌کنند گفت: از مسئولان می‌خواهیم حداقل یک سری امکانات اولیه را در اختیار هیئت کشتی جویبار قرار بدهند تا بتوانیم نخبگان ورزشی بیشتری مثل این المپیکی‌ها به جامعه ورزشی ایران تقدیم کنیم که پرچم کشور ایران را در آوردگاه‌های مختلف جهانی به اهتزاز در بیاورند.

وی تصریح کرد: حق کشتی جویبار داشتن امکانات بیشتر است و در سفر رئیس جمهور به مازندران نیز ساخت ورزشگاه 6هزار نفری مصوب شد اما تا به امروز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

نائب رئیس هیئت کشتی مازندران در پایان گفت: باید نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا این کشتی گیران در عرصه قهرمانی باقی بمانند و این امر فقط با حمایت‌های مسئولان محقق می‌شود. 

دیدگاه شما در مورد : 50 درصد کشتی گیران تیم ملی آزاد ایران جویباری هستند/ مافیای داوری مدال طلا را از رضا یزدانی گرفت/ کشتی جویبار نیازمند توجه ویژه مسئولان

50 درصد کشتی گیران تیم ملی آزاد ایران جویباری هستند/ مافیای داوری مدال طلا را از رضا یزدانی گرفت/ کشتی جویبار نیازمند توجه ویژه مسئولان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS