امروز دوشنبه 02 بهمن 1396
ساعت 01:58:31
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30601

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 01:10

یزدانی، قهرمان همیشگی جویباری‌ها/ یزدانی در بدترین شرایط بهترین کشتی‌ها را گرفت

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در دومین دیدار خود در گروه شانس مجدد وزن ۹۷ کیلوگرم بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو در یک دیدار عجیب و باورنکردنی، شکست خورد.

یزدانی، قهرمان همیشگی جویباری‌ها/  یزدانی در بدترین شرایط بهترین کشتی‌ها را گرفت

به گزارش خبرنگار جویباران، در ادامه رقابت‌های وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل در گروه شانس مجدد،‌ رضا یزدانی در دومین دیدار خود در گروه شانس مجدد به مصاف «ماگومد ابراگیم» ازبکستانی رفت و در همان ثانیه‌های نخست دیدار  در یک غافلگیری ضربه فنی شد.

وداع تلخ رضا یزدانی در مسابقات کشتی المپیک 2016 ریو  شاید بزرگ‌ترین شوک برای جامعه ورزشی کشور و به خصوص مردم شهرجویبار بود. با توجه به این که مصدومیت یزدانی قبل از شروع المپیک و نگرانی‌ برای حضور وی در این مسابقات یکی از دغدغه‌های کشتی دوستان بود، اما او توانست خود را برای المپیک آماده کند.

اما بدشانسی‌های یزدانی تمامی نداشت و قرعه سخت در این دوره و ناداوری علیه او رمق کشتی را از پلنگ جویبار گرفته بود تا در برابر ماگومد ابراگیم کشتی را به صورت تلخی واگذار کند. از طرف دیگر انتظار گرفتن مدال از یزدانی آن‌قدر بالا رفته بود که هیچ کس در ذهن خود شکست او را تصور نمی‌کرد به همین دلیل برای همه شکست او باورنکردنی بود.

 با نگاه منصفانه نسبت به کشتی‌های یزدانی باید این گونه گفت که او در بدترین شرایط بهترین کشتی‌ها را گرفت. شاید نحوه راه رفتن یزدانی دلیل براین موضوع است که او در چه شرایط جسمی کشتی می‌گیرد؛ اما آنچه برای ما ارزشمند است حضور پلنگ جویبار در این آوردگاه بزرگ بود چه با مدال و چه بی‌مدال...

به قول یکی از دوستان که می‌گفت در دنیا فقط یک پلنگ داریم و آن هم پلنگ جویبار است؛ رضا یزدانی برای همه مردم ایران به خصوص برای مردم شهرش جویبار همیشه قهرمان است و مردم جویبار نیز قدر این پهلوان را به خوبی می‌دانند. 

دیدگاه شما در مورد : یزدانی، قهرمان همیشگی جویباری‌ها/ یزدانی در بدترین شرایط بهترین کشتی‌ها را گرفت

یزدانی، قهرمان همیشگی جویباری‌ها/  یزدانی در بدترین شرایط بهترین کشتی‌ها را گرفت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS