امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:06:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 30585

تاریخ انتشار : 30/05/1395 - 00:07

دل نوشته دختر شهید مهدی احسانیان به بهداد سلیمی

دختر شهید مهدی احسانیان اهل شهر کوهی خیل جویبار برای بهداد سلیمی وزنه بردار المپیکی کشور که به دلیل ناداوری از کسب مدال بازماند نامه ای به این قهرمان کشور نوشت که در ادامه می خوانید.

دل نوشته دختر شهید مهدی احسانیان به بهداد سلیمی

به گزارش خبرنگار جویباران، دختر شهید مهدی احسانیان اهل شهر کوهی خیل جویبار برای بهداد سلیمی وزنه بردار المپیکی کشور که به دلیل ناداوری از کسب مدال بازماند نامه ای به این قهرمان کشور نوشت که در ادامه می خوانید:

به بهانه مصاحبه روز گذشته ورزشکار عزیز آقای بهداد سلیمی، دیشب مصاحبه قهرمان کشورمان آقای بهداد سلیمی را دیدم. علی‌رغم مصدومیت و تمرین زیاد مردانگی به خرج دادند و خودشان را به مسابقات المپیک رساندند ولی متأسفانه با کینه‌توزی از گرفتن مدال محروم شدند.

وقتی از تلویزیون دیدم یک مرد قوی‌هیکل دارِد با بغض گریه می کند خیلی متأثر شدم ایشان با چشم پر از اشک و بغض در گلو گفتند من شرمنده مردم و دختر شش‌ماهه‌ام هستم که هنوز حس پدری و آغوش پدر رو خوب حس نکرده اینجا بود که بند دلم پاره شد.

این داستان بی‌شباهت به داستان سی سال پیش من و پدرم نبود؛ بابای منم عاشق من بود (و هست) و همیشه همین نگرانی را برای هم‌سلولی خودش در زندان عراق بیان می‌کرد، همش می‌گفت اگر برگردی حواست به دختر یا پسر من باشد.

راستی، پدرم تمی دانست من دخترم یا پسر وقتی جنین دوماهه بودم ازمن خداحافظی کرد و برای هدف بزرگ‌تری رهسپار شد.

بابا جون منم خیلی مردانگی به خرج داد و استقامت کرد. وقتی اسیر می‌شد کل بدنش پر از زخم و ترکش بود. الهی بمیرم براش تو زندان تکریت هم آن قدر درد زخم‌ها و ترکش هاش را تحمل کرد و آن‌قدر زیر آفتاب سوزان تابستان ماند تا جای عفونت‌های شدیدش روی زخم‌ها خوب شد، همش به امید این‌که یک روزی بتواند من را بغل کند و از پیروزی‌اش تو دفاع از اسلام و میهن برام تعریف کند ولی او هیچ‌وقت به این آرزویش نرسید و با کینه رژیم ملعون بعث عراق به شهادت رسید. (این مدت هم دقیقاً شش ماه بود)

خیلی جالبِ که این یادآوری با سالروز آزادسازی اسرا هم تداخل پیدا کرد و این روزها هم ... بماند  ...........

آقای سلیمی قهرمان ملی و جوانمرد میهن؛ این حسن اراده و تلاشتان را برای سرافراز کردن ایران اسلامی و افتخارآفرینی میهن بهتان تبریک می گویم.

ازنظر همه مردم ایران شما یک قهرمان هستید، انشاءالله که سایه تان همیشه و همیشه روی سر دختر کوچکتان باقی بماند و با طول عمر باعزت برایش پدری کنید.

امروز هرچند درد دیدار پدر در دلم سنگینِ اما از صمیم قلبم افتخار می‌کنم که پدرم به آرزوی قلبی‌اش که آرامش و امنیت برای هم‌وطنانم بود، رسید.

دشمنانمان بدانند قهرمانان در این کشور تمام‌شدنی نیستند.

دیدگاه شما در مورد : دل نوشته دختر شهید مهدی احسانیان به بهداد سلیمی

دل نوشته دختر شهید مهدی احسانیان به بهداد سلیمی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS